середа, 3 серпня 2011 р.

Відбувся семінар „Сучасні інформаційні технології в роботі громадських організацій (ОСББ)”.

Два тижні 15 голів та бухгалтерів обєднань співласників багатоквартиних будинків та УЖКГ м. Кременчука вивчали „Сучасні інформаційні технології в роботі громадських організацій (ОСББ)”. Тренінг проводився на базі компютерного класу Академії Розвитку Гуманітарної Освіти спільно з  Полтавською філією Суспільної служби України за підтримки представниктва німецької неурядової організації „Німецьке обєднання народних університетів” в Україні (DVV International Ukraine).
Під час семінару – тренінгу слухачі мали змогу ознайомитись з компютерними програмами, які дають можливість перекласти на техніку щоденну рутинну роботу по обслуговуванню ОСББ. Зокрема для бухгалтерів були показані основи 1-С бухгалтерії, які можна застосувати, як для нарахування заробітної плати, так і автоматизовану систему поквартирного нарахування послуг.
Багато з тих, хто вперше сів за компютер, по закінченні навчання змогли вільно спілкуватися в Skype і відправити листа по e-mail.Усі хто освоїв свій рівень програми отримали сертифікати про підвищення кваліфікації. 

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні