неділя, 11 вересня 2011 р.

EU4UKR ::: Вдаримо гумором по кременчуцькому "беспредєлу"

Кампанія Європа для України (EU4UKR.blogspot.com) спільно із своїм партнером Медіа-агенцією Медіа-Бренд цього тижня запускає проект "Кременчуцька борода"  Здавалося, що тут цікавого, окрім назви? Влучної та короткої. Як ідейний натхненник проекту поясню - мільйони разів кожен із нас стикався із вселенським обманом, проте нічого вдіяти з тим не міг. Ми хочемо поставити на противагу правовому "беспредєлу" - гумор.

Наприклад, один з перших наших заголовків буде - "В кременчуці за другу дитину дають гарячу воду". Смішно? Смішно! Але так і є. Ми будемо толерантним цинізмом, сарказмом та іншими сатирічними спробами - підкреслювати - МИ ЗНАЄМО ДЕ І КОЛИ НАМ БРЕШУТЬ!

Ви спитаєтесь - чому БОРОДА? А ви самі пригадайте - приходите ви платити за квартиру до каси - а там черга - 45 людей.. Що це? Так, БОРОДА! Інший приклад - ваша мерія в комунальній газеті 2 місяці на весні писала як вони приберуть та розчистять озеро в одному з районів - прийшов вересень, ви приходете туди - а там - БОРОДА! І кінь не валявся. І таких прикладів мільйони!

Ми є інтренет проектом, але знаємо що свідомі ЗМІ передруковуватимуть нас. Також і ми знайдемо партнерів в традиційних ЗМІ, по коментах на сторінках якого наш творчий колектив готуватиме свої опуси. І ще - всі наші новини матимуть фірмовий стиль - ВСІ матеріали починатимуться зі слів "Виходить,", або "Отакої,". Ось така Кременчуцька Борода!

Ми знаємо що всі Ви втомились від триадиційних НОВИН - протекло,Ю приїхало, уїхало, відкрили, закрили - це все нікому не цікаво. Зазірніть в саму суть того що відбувається навколо тебе! Новини з маршруток, баба-бабі-казала, циганська пошта, брехня-но-правда - всі ці рубрики будуть смішити вас що-середи на сайті http://boroda.pl.ua.

Будемо раді почути Ваші ідеї для тем - k.zhyvotovskyy@obi-consulting.eu

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні