субота, 10 вересня 2011 р.

EVAW2011::: Онлайн-гра проти насильства. Грай-вигравай!

9 вересня 2011 року відбулась презентація он-лайн гри проти насильства, яка з вересня 2011 року з’явиться у соціальних мережах Facebook та вКонтакте. Всі, хто зареєструється та зіграє в ГРУ – отримають сувеніри від кампанії; перші 10 учасників які назбирають найбільше балів – отримають фірмові флешки від проекту «Всі рівні». 

Зареєструватись та зіграти Ви можете за цим посиланням: http://game.vsirivni.com.ua/game 

Ця гра є першою в Україні соціальною грою, яка покликана зіштовхувати гравця з різними формами насильства та моделювати позитивну поведінку. Гру створено у рамках інформаційної кампанії «Залишайся людиною» за підтримки проекту ЄС «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент», Представництва ЄС та Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту та громадської організації "Школа рівних можливостей".

Онлайн-гра – це одна із складових Всеукраїнської інформаційної браслетної кампанії проти насильства «Залишайся людиною», основна мета якої - сформувати в свідомості українців неприйняття домашнього насильства та зламати стіну мовчання навколо цього явища. Більше дізнатися про кампанію та проблему насильства ви можете на сайті www.vsirivni.org

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні