пʼятниця, 7 жовтня 2011 р.

Держмолодьспорт, ЮНІСЕФ та Місцевий оргкомітет "Євро-2012 Україна" реалізовуватимуть спільні соціальні проекти до чемпіонату

Державна служба молоді та спорту України, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Місцевий організаційний комітет "Євро-2012 Україна" готують спільний план з реалізації соціально спрямованих проектів до Євро-2012, зокрема в рамках Національної соціальної кампанії "Давай разом!". Такі підсумки зустрічі Голови Державної служби молоді та спорту України Равіля Сафіулліна, Голови представництва  ЮНІСЕФ в Україні Юкіє Мокуо та директора Турніру УЄФА Євро-2012 в Україні Маркіяна Лубківського, яка відбулася у п’ятницю, 7 жовтня 2011 року. Ініціатори Національної соціальної кампанії до Євро-2012 "Давай разом!" та оргкомітет "Євро-2012 Україна" поінформували про соціально спрямовані проекти, заплановані в рамках підготовки до фіналу чемпіонату Європи з футболу 2012 року. 

Як зазначив на зустрічі Равіль Сафіуллін, у жовтні розпочнеться перша хвиля інформаційної кампанії "Давай разом!", спрямована на протидію соціально небезпечних явищ в країні, профілактику ВІЛ/СНІДу, насильства, а також на підтримку прав дітей, жінок в Україні.
Кампанія передбачає соціальну рекламу на телеканалах України, зовнішню рекламу в містах, зокрема, у містах,  приймаючих Євро-2012 та ін.  

Національний соціальний проект до Євро-2012 "Давай разом!" передбачає проведення у всіх регіонах України соціально-інформаційної кампанії "Червона картка", організацію та проведення дитячих та молодіжних турнірів з футболу "Чесна гра", а також заходів з організації  змістовного дозвілля дітей та молоді "Другий тайм".

Проект реалізовується Державною службою молоді та спорту спільно з Представництвом ООН в Україні, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Об'єднаною програмою ООН з питань ВІЛ/СНІДу (ЮНЕЙДС), Фондом народонаселення ООН, Проектом ООН  "Молоді футбольні волонтери ", Координатором проектів ОБСЄ в Україні, Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ), Міжнародним жіночим правозахисним центром "Ла Страда - Україна" та іншими організаціями.
 
Він нагадав, що промотур кампанії стартував у травні цього року. До кампанії приєдналися чисельні громадські та міжнародні організації, відомі зірки спорту та шоу-бізнесу: брати Клички, Андрій Шевченко, Анатолій Тимощук,  Тіна Кароль, Гайтана та ін. У серпні до участі в кампанії приєднався Проект ООН  "Молоді футбольні волонтери", загальна вартість Проекту, що фінансується  Управлінням ООН зі спорту, Програмою Волонтерів ООН та Програмою Розвитку ООН в Україні, - 420 тисяч дол. США. Раніше учасник кампанії - Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) заявило про виділення 1 млн. євро на реалізацію проекту. 

"Ми сподіваємося об'єднати зусилля і ресурси, які мають державні, громадські та міжнародні організації для протидії негативним явищам, насамперед у середовищі молоді та дітей, таким як малорухливий спосіб життя, шкідливі звички – паління, вживання алкоголю, наркотиків, а також сказати "ні!" СНІДУ, всім видам насильства тощо", - сказав Голова Держслужби. 

Голова представництва  ЮНІСЕФ в Україні Юкіє Мокуо висловилася за активізацію співробітництва між партнерами проекту. 

Директор  Турніру УЄФА Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський зазначив, що вже з весни наступного року можна організувати спільні соціально спрямовані заходи за планом дій, який буде узгоджено протягом місяця.Участь у зустрічі також взяла Національний координатор кампанії "Давай разом!" Наталія Лук'янова.

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні