вівторок, 11 жовтня 2011 р.

Україно-Білоруська трагедія

Вікна моєї квартири в одному з престижних районів Кременчука виходять на дитячу виправну колонію. Багато хто писав про те, що колись там загартовувався "виробничий" і "чоловічий" характер нашого Президента. Сьогодні, я знов проїжджав повз білий кам’яний мур по вул. Сумській де знаходиться "установа без адреси", і згадав анекдот про єврея, який жив навпроти в’язниці. Так би не хотілося стати героєм цього давнього анекдоту. 

Коли об 13 в Кременчуці вийшло сонце, здавалося що все ж чудо можливе. А коли прийшовши в офіс о 14 перше що отримав із повідомлень у СКАЙПІ, так це меседж від своєї знайомої журналістки із Білорусії - "поздравляю! сегодня вы стали Беларусью. только населения у вас побольше и территории" І я все зрозумів, навіть УКРПРАВДУ чи УКРАЇНСЬКІ НОВИНИ читати відпало велике бажання. Кома поставлена.

об 15 в ефірі УТ1 показували ЄВРОНЬЮЗ. В М’янмі звільняють 2000 поілт в’язнів щоби убезпечити країну від продовження економічних репресій, і ізоляції. І знову згадав українську історію - політв’язні, ненавмисно засуджені за "застарілими" законами політики. Ні, я не те щоби дуже проти того, щоби суди діяли незалежно і неупереджено, роздаючи можновладцям "роки на роздуми". Ні, я не вважаю що суд діяв політично або ще якось вмотивовано, як йдеться в багатьох заявах представників ЄС.

Здається єдине - що жадібність посадовців України (теперішніх і попердніх) просто немає меж і можливості для визначення. Жадібність, як частина українського менталітету - не кращий багаж з яким варто пробувати влізти в євро-потяг. Та і насправді, питання не в тому що будемо за 10 чи за 20 років в ЄС, просто справа в тому ЯК ми будуємо нашу країну, і для кого. Якщо так піде і далі пану Табачнику слід подавати пропозицію - вводити для середньої школи ще один важливий курс - "Фєнє-знавство". Бо до бабки не ходи - за 10 років хочаб на пару місяців доки не криміналізують вашу статтю, може сісти кожний. Була б людина - а Лукашенко знайдеться.

Слід рекомендувати пану Азарову на його сторінці у мережі Фейсбук посилити. простимулювати, пожвавити, поглибити і зміцнити наші зв’язки із Республікою Союзу М'янма. Буде така собі Кампанія - М'янма для України. У них як і у ЄС, до якого ми наче як прямували, ЗІРОЧКА на прапорі.


Кирил Животовський
Директор OBI-CONSULTING UKRAINE
Координатор Кампанії Європа для України (EU4UKR)

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні