вівторок, 8 листопада 2011 р.

Полтавщина - Малинове серце україни

Кампанія EVAW2011 здійснюється громадською організацією "Європейський Вибір" (м. Кременчук, Полтавська область) починаючи з 2009 року. Спільна робота 7 організацій над інформаційною кампанією ЄС «Я ПРОТИ НАСИЛЬСТВА» в Полтавській області залучила 20 000 школярів та молоді до заходів в Кременчуці та області. 


Щороку з 25 листопада по 10 грудня Кампанія EU4UKR організовує на підтримку EVAW кампанії: презентації, фестивалі, уроки для школярів, конкурси фотографії, презентації; вуличні та офіційні дні інформування; кіно-клуби, відкриті лекції для студентів, нічні та неформальні вечірки.

Громадська організація Європейський Вибір запрошує усіх зацікавлених долучитися до цьогорічної EVAW Кампанії в Полтавській області. 
Календар кампанії EVAW2011
16 листопада - Публікація  Проекту Меморандуму 
18 листопада - 10 грудня  Конкурс в газеті (16 днів)
24 листопада - 10 грудня Презентації  кампанії в Школах області (16 днів)
24 листопада - Тренинг "Гендерне дамашне насильство"
24 листопада - Конференція EVAW2011
25 листопада - 10 грудня - Радіо марафон (16 днів)
26 листопада - Школа прав людини «Я та інші»
5 грудня - Заключна прес-конференція Кампанії EVAW2011
8 грудня -  Круглий стіл EVAW2011

Офіційна сторінка Кампанії: EVAW2011 
(інформація оновлюється постійно. раєстрація на заходи - онлайн). 

З питань партнерства та співробітництва зверніться до Координатора Кампанії EVAW2011 - Олега Животовського, o.zhyvotovskyy@gmail.com, 050 308-14-92.  Громадська організація Європейський Вибір запрошуємо усіх зацікавлених долучитися до цьогорічної EVAW Кампанії в Полтавській області.

КАМПАНІЯ "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА НАД ЖІНКАМИ" стала можливою завдяки підтримки Кампанії Європа для України (EU4UKR) щиро наданої Проектом "Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент". Проект фінансується Європейським Союзом та реалізується компанією Safege France. Відповідальність за публікації, заходи та висловлювання несе виключно програма «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент» та Кампанія EU4UKR "Європа для України", і їх зміст при жодних обставинах не може розглядатися як такий, що відображає позицію Європейського Союзу. 

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні