вівторок, 1 листопада 2011 р.

Запрошуємо Вас взяти участь у третьому Інноваційному Форумі CRDF Global!


18 листопада 2011 в м. Києві в рамках щорічної міжнародної акції «Всесвітній тиждень підприємництва» відбудеться третій Інноваційний Форум Фонду CRDF Global США, який дозволить продемонструвати передові українські технології та презентувати їх потенційним інвесторам і партнерам.

В рамках Форуму буде презентовано 12 кращих інноваційних  проектів, відібраних українськими і американськими експертами за конкурсом Програми науково-технічного підприємництва (STEP Business Partnership Grant Program). Кращі проекти отримають гранти від Фонду CRDF Global США і Державного агентства науки, інновацій і інформатизації України.

Під час Форуму також відбудуться виступи українських і міжнародних експертів у галузі комерціалізації інноваційного продукту, захисту прав інтелектуальної власності та створення нових компаній на базі власних розробок. Форум проводиться Фондом CRDF Global США у партнерстві з Державним агентством науки, інновацій і інформатизації України, за підтримки Американсько-Української Ділової Ради й компанії Sigma Blеуzer, та за інформаційної підтримки Всесвітнього тижня підприємництва й компанії OBI-Consulting Ukraine.

Детальна інформація про Третій Інноваційний Форум
Фонду
CRDF Global США- www.crdf.org.ua
Листопад 2011 

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні