пʼятниця, 4 листопада 2011 р.

OBI-Consulting Ukraine на Інноваційному Форумі CRDF Global для науковців розповість про технології вивчення можливостей та загроз у бізнесі з ЄС

OBI-Consulting Ukraine, оператор Кампанії EU4UKR,  на запрошення  CRDF Global США у партнерстві з Американсько-Українською Діловою Радою 18 листопада 2011 в м. Києві візьме участь у ІІІ Інноваційному Форумі Фонду CRDF Global США. 

Очікується, що захід на якому будуть представлені 12 кращих інноваційних проектів, відібраних українськими і американськими експертами, дозволить продемонструвати передові українські технології та презентувати їх потенційним інвесторам і партнерам. 

Форум проводиться Фондом CRDF Global США у партнерстві з Американсько-Українською Діловою Радою, компанією Sigma Blеуzer та за підтримки Державного агентства науки, інновацій і інформатизації України


Співпраця партнерів стала можливою завдяки діяльності фонду  CRDF Global США в рамках   Програми науково-технічного підприємництва (STEP Business Partnership Grant Program). Кращі отримають гранти від Фонду CRDF Global США і Державного агентства науки, інновацій і інформатизації України.

Під час Форуму також відбудуться виступи українських і міжнародних експертів у галузі комерціалізації інноваційного продукту, захисту прав інтелектуальної власності та створення нових компаній на базі власних розробок.  OBI-Consulting Ukraine представлятиме Кирил Животовський, координатор Кампанії Європа для України, експерт з питань країн СНД в OBI-Consulting. Кирил випускник програм Інституту соціології Національної академії наук (2006),  Інституту журналістики КНУ ім. Шевченко (2008),  Академії Національної Оборони Польщи  (Варшава, 2010), Інституту оборонного аналізу  (США, 2010), дослідник Університету Джона Хопкінса (США, Балтімор) в Україні, за програмою «Public Health». (2008-2010).

 Участь у Форумі безкоштовна за попередньої реєстрації. Для реєстрація зверніться до офіційного повідомлення про проведення заходу на сайті Фонду - http://www.crdf.org.ua Реєстрація триває до 10 листопада.

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні