пʼятниця, 4 листопада 2011 р.

Кампанія Європа для України представить Кампанію UNITED в Україні

9 листопада - Міжнародний день боротьби проти фашизму, расизму і антисемітизму. В ніч з 9 на 10 листопада 1938 року почався масовий єврейський погром у Німеччині, що отримав назву «Кришталевої Ночі», або «Ночі розбитих вітрин». «Кришталева ніч» або «ніч розбитих вітрин» в 1938 році поклала початок Холокосту - масовому насильству стосовно єврейського народу, яке призвело до загибелі близько 6 000 000 євреїв. 


Кампанія Європа дляі України EU4UKR (НУО Європейський Вибір/OBI-Coinsulting Ukraine) увійшла до європейської мережі UNITED, яка об’єдную понад 500 організацій по всій Європі (49 країн), які закликають не забути про Холокост.  EU4UKR разом із українськими та європейськими партнерами 4 листопада презентує Кампанію під час зібрання шкільних євроклубів в Кременчуці, 9 листопада - спільно із Інформаційною Агенцією "Регіональні Новини" проведе прес-конференцію з нагоди Міжнародного дня боротьби з фашизмом та антисемітизмом (International Day Against Fascism and Antisemitism). Очікується що українські неурядові організації долучаться до проведення вшанувань пам’яті загиблих по всій Україні.

Дізнатися більше про діяльність Європейської мережі UNITED ви можете з офіційного сайту альянсу - www.unitedagainstracism.org.Також Ви можете замовити інформаційні матеріали, буклети, брошури, наліпки для проведення своїх заходів звернувшись до Європейського офісу Кампанії - 9november@unitedagainstracism.org

Тому, розповідаючи про злочини нацизму, ми попереджаємо сьогоднішню молодь про те, яким може стати майбутнє, якщо ми вчасно не скажемо «Ніколи знову!» у відповідь тим, хто пропонує обмежити права однієї групи людей тільки тому, що вони не такі, як ми.

Згідно з оцінками істориків, практично повна відсутність реакції на погром як всередині самої Німеччини, так і в інших країнах Європи розв'язала фашистам руки й послужила стимулом до початку масового знищення європейських євреїв. "Кришталева ніч" стала поворотним пунктом у долі німецького та австрійського єврейства і прямим прологом одного з найстрашніших злочинів нацистського режиму - масового винищення євреїв - Голокосту, що забрав життя 6 мільйонів осіб.

Якщо Ви хочете дізнатися яким чином Ваша організація може сприяти миру та рівності в Україні та Європі - зв’яжіться із Кампанією Європа для України EU4UKR - www.eu4ukr.blogspot.com чи напішіть лист із Вашими ідеями координатору Кампанії EU4UKR Кирилу Животовському на адресу k.zhyvotovskyy@obi-consulting.eu

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні