пʼятниця, 4 листопада 2011 р.

Кампанія UNITED проти расизму в Україні

Кампанія Європа для України EU4UKR (НУО Європейський Вибір/OBI-Coinsulting Ukraine) увійшла до європейської мережі UNITED, яка об’єдную понад 500 організацій по всій Європі (49 країн), які закликають не забути про Холокост.  

EU4UKR разом із українськими та європейськими партнерами 4 листопада презентував Кампанію під час зібрання шкільних євроклубів в Кременчуці.9 листопада - Міжнародний день боротьби проти фашизму, расизму і антисемітизму. В ніч з 9 на 10 листопада 1938 року почався масовий єврейський погром у Німеччині, що отримав назву «Кришталевої Ночі», або «Ночі розбитих вітрин». «Кришталева ніч» або «ніч розбитих вітрин» в 1938 році поклала початок Холокосту - масовому насильству стосовно єврейського народу, яке призвело до загибелі близько 6 000 000 євреїв. Тому, розповідаючи про злочини нацизму, ми попереджаємо сьогоднішню молодь про те, яким може стати майбутнє, якщо ми вчасно не скажемо «Ніколи знову!» у відповідь тим, хто пропонує обмежити права однієї групи людей тільки тому, що вони не такі, як ми.


Згідно з оцінками істориків, практично повна відсутність реакції на погром як всередині самої Німеччини, так і в інших країнах Європи розв'язала фашистам руки й послужила стимулом до початку масового знищення європейських євреїв. "Кришталева ніч" стала поворотним пунктом у долі німецького та австрійського єврейства і прямим прологом одного з найстрашніших злочинів нацистського режиму - масового винищення євреїв - Голокосту, що забрав життя 6 мільйонів осіб.

 Якщо Ви хочете дізнатися яким чином Ваша організація може сприяти миру та рівності в Україні та Європі - зв’яжіться із Кампанією Європа для України EU4UKR - www.eu4ukr.blogspot.com чи напішіть лист із Вашими ідеями координатору Кампанії EU4UKR Кирилу Животовському на адресу k.zhyvotovskyy@obi-consulting.eu

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні