четвер, 8 грудня 2011 р.

EVAW2011 - Партнерство "16 днів" сприятиме гендерній рівності та просвіті в області

Партнерство "16 днів" спільно із Кримінальною міліцією у справах дітей ГУМВД України в Полтавської області та Управління освіти Полтавської обласної обласної державної адмінітрації працюватиме над спільним планом дій уряду та громадськості. В ході круглого столу в місті Полтава партнери обговорили можливості співпраці щодо проведення інформаційної та освітньої кампанії спрямованої на поліпшення життя жінок та дітей в 2012 році. 

Окрім інформаційниої кампанії та її заходів на 2012 рік у школах та ВНЗ області, учасники підготували спільний план дій з поліпшення пхихолого-виховної роботи у школах. Одним з інноваційних проектів, який був представлений в ході круглого столу - це створення системи "зелених кімнат", за прикладом Європейського досвіду Республіки Польща. Там діє така система спеціалізованих центрів, де провадиться робота та спостереження за людьми в стресових та кризових ситуаціях, зняття агресії та психологічної втоми.

В Україні створюється мережа подібних установ. МВС має необхідні методологічні та організаційні путівники, які можуть стати у нагоді місцевим активістам. Об’єднання зусиль довкого вирішення питання створення пілотного цетру у форматі "Green Room".


Методика роботи Центру: 


Кампанія EVAW2011 здійснюється громадською організацією "Європейський Вибір" (м. Кременчук, Полтавська область) починаючи з 2009 року. Спільна робота 50 організацій над інформаційною кампанією ЄС «Я ПРОТИ НАСИЛЬСТВА» в Полтавській області залучила 20 000 школярів та молоді до заходів в Кременчуці та області, і в 2012 році стане повноцінною обласною інформаційною Кампанією.

Дизайн та формат Кампанії "16 днів без гендерного насильства" був розроблений Громадською організацією "Європейський Вибір" в рамках співпраці із Проектом ЕС "Права жінок та дітей в Україні - Комунікаційний Компонент".

ГОЛОВНІ ЦІЛІ КАМПАНІЇ на 2012 рік: 
1) Проведення інформаційної Кампанії Залишайся Людиною 2012 - спільно 50 орагнізацій матимуть один голос.
2) Розвиток мережі "зелених кімнат" в містах і районах області - тисячі полтавських родин із дітьми матимуть шанс на щасливе життя.

Програма заключного Круглого столу EVAW2011 в місті Полтава, 8 грудня 2011 року:16days roundtable poltava_program
View more documents from EU4UKR
 Учасники партнерства обговорили основні проблеми подолання та причини виникнення насильницької практики в сісіпльстві, особливо в сім’ях та серед молоді і однолітків: 
  • відсутність поваги до дорослих та батьків
  • культура мови, письма, слова
  • сімейне виховання 
  • зловживання алкоголем та погані звички
  • проблема розуміння причин насильства в сім’ї
  • вплив на свідоміть нових медіа та ТВ
 З питань партнерства та співробітництва зверніться до Координатора Кампанії EVAW2011 - Олега Животовського, o.zhyvotovskyy@gmail.com, 050 308-14-92 чи 096 951 02 38 Громадська організація Європейський Вибір запрошуємо усіх зацікавлених долучитися до цьогорічної EVAW Кампанії в Полтавській області.

Сторінка Кампанії - EVAW2011

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні