вівторок, 27 грудня 2011 р.

UAGO> За концепцію створення «Центру муніципальних послуг» проголосували депутати Кременчука


Схваленню концепції 27 грудня на сесії міської ради передувала копітка робота з вивчення українського досвіду роботи подібних центрів у Вінниці, Львові, Херсоні. 43 депутати Кременчуцької міської ради після внесення технічних правок підтримали ідею утворення в місті нової установи, яка полегшить життя кременчужан. 


В ході пленарного засідання депутати опрацювали 8 поправок до зазначеної Концепції, які стосувалися здебільшого питань співпраці із міжнародними організаціями та залучення міжнародної технічної допомоги для розвитку цього проекту.

«Центр муніципальних послуг» - єдине місце для прийняття та видачі документів, які стосують надання адміністративних послуг.  До його діяльності будуть долучені з два десятка підрозділів та управлінь МВК, які зараз обслуговують населення за різними адресами. В рамках розвитку проекту буде проведений аудит методології надання адміністративних послуг, створенні картки послуг. Центр буде знаходитися в зручному для мешканців міста приміщенні в центрі міста, матиме зали для роботи із запитами, зали очікувань, банкомати, інформери соціальних служб.

Крім суто технічних питань надання послуг, концепція передбачає різноманітні механізми інформування місцевої громади щодо адміністративної реформи; буде розроблена система мотивації та підвищення кваліфікації працівників.

Громадська організація «Європейський Вибір», яка 9 грудня заснувала Антикорупційну коаліцію UAGO, разом із колегами по новоствореному об’єднанню, працюватиме над розробкою програми практичного впровадження зазначеної концепції, залученню міжнародної технічної допомоги та обміну досвідом із європейськими партнерами.Очікується, що після сьогоднішнього ухвалення рішення на сесії Кременчуцької міськради, «Центр муніципальних послуг», стане першим від України членом європейської мережі EUGO, яка об’єднує сотні подібних центрів по всій Європі. Презентація цієї антикорупційної ініціативи міжнародним партнерам планується на лютий 2012 року.  

Концепція, яка розглядалася на сесії: 

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні