субота, 14 січня 2012 р.

Президент України визначив ключові завдання на 2012 рік

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ на 2012 рік визначив три головні акценти, на яких мають зосередитися всі, хто займатиметься реалізацією реформ у країні. На цьому наголосив на брифінгу Представник Президента у Верховній Раді, народний депутат України від Партії регіонів Юрій МІРОШНИЧЕНКО, повідомили УНІАН у прес-службі глави держави.

«Ухвалення закону, на переконання Президента, не є кінцевою метою реформи. Лише імплементація, реалізація закону – щоб люди відчули покращення свого життя – ось що є очікуваним результатом тієї чи іншої реформи. Три пріоритети визначені Президентом: це міжсекторальна координація реформ в 2012 році, це перенесення акценту (реалізації реформ) з центру на регіони, це критерії оцінки, виходячи вже з покращення якості життя громадян України», - наголосив Ю.МІРОШНИЧЕНКО.

Він підкреслив, що у 2012 році реформування буде здійснюватися за такими головними напрямками, як:
 1. енергетичний сектор;
 2. питання дерегуляції,
 3. розвитку підприємництва та надання адмінпослуг;
 4. сфера освіти та розвитку науково-технічної галузі;
 5. міжнародна економічна інтеграція;
 6. соціальна сфера;
 7. державні фінанси та управління;
 8. фінансовий сектор;
 9. сільське господарство та ринок землі,
 10. ЖКГ,
 11. медичне обслуговування;
 12. приватизація та управління державною власністю;
 13. розвиток транспортної інфраструктури;
 14. національні проекти
«Ось 14 напрямків реформ, які будуть у фокусі уваги і Президента, і парламенту, і Кабінету міністрів… Якщо в 2011 акцент був зроблений безпосередньо на механізмах реформування окремих галузей, то 2012 рік матиме на меті вже міжсекторальну координацію. Зміщується акцент на поєднання і узгодження реформ між собою», - підкреслив Ю.МІРОШНІЧЕНКО.

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні