понеділок, 2 січня 2012 р.

Офіційне звернення НУО "Європейський Вибір" щодо порталу "Всі Рівні"

В грудні 2011 року відповідно до Угоди між НУО "Європейський Вибір" та Сафеж (Safege)  портал Vsi Rivni був переданий для подальшого розвитку  регіональній організації-партнеру Проекту ЕС - НУО "Європейський Вибір". В січні 2012 буде оновлений дизайн сайту, та представлена програма дій на 2012 рік. 

Будемо раді бачити всі громадські організації України серед наших партнерів.
 
Портал «Всі рівні» (www.vsirivni.com.ua чи www.vsirivni.org) був важливою складовою проекту «Права жінок та дітей  в Україні — комунікаційний компонент», що мав на меті реалізацію ефективної мультимедійної кампанії для підвищення обізнаності громадян щодо прав жінок та прав дітей в Україні. Проект фінансувався Європейським Союзом, мав бюджет 5 млн. євро, розпочався у вересні 2009 та тривав два роки до грудня 2011. Він був частиною програми Європейського Союзу в Україні «Права жінок та дітей», яка складається з п’яти взаємопов’язаних компонентів та втілюється провідними міжнародними організаціями:
  • ЮНІСЕФ (Дитячий Фонд ООН) — пілотний проект у Хмельницькому «Розвиток комплексних превентивних послуг для дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах»
  • Міжнародна організація праці — проект «Рівність жінок і чоловіків у світі праці»
  • Програма Розвитку ООН — «Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні»
  • Рада Європи — «Проект із зміцнення та захисту прав жінок та дітей в Україні»
Команда Європейського Вибору,
2011 рік, м. Кременчук
www.e-ukraine.blogspot.com

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні