понеділок, 16 січня 2012 р.

Міс та Містер Європейського туру – українські студенти!

До такого висновку одноголосно  прийшли  члени журі Конкурсу. Після  різноманітних  іспитів  у яких  у пів–фіналі  прийняли  участь  37 учасників, до  фіналу долучились тільки  шестеро! Питання  європейської вікторини   були не простими! Фіналісти  показали   добрі знання Європейської культури,  мистецтва, літератури. Знання принципів побудови Європейського Союзу.

Переможцями стали – Міс  Європейського туру  - Маргарита Слободян,  студентка  Київського  Університету ім. Т.Г. Шевченко , Інституту  міжнародних  відносин. Містер Європейського туру  студент   Олександр  Наумчик, студент  університету ім. Б. Хмельницького м. Черкаси.

Вони отримали за перемогу  різноманітні   призи та  грошову нагороду  у Евро, зароблену власним  інтелектом, розумом  та яскравими природними даними. До речі, більшість  учасників Європейської вікторини  показали  досить  пристойні знання . На користь  пішла  інформація , яку напередодні  Конкурсу надав учасникам модератор програми  Олег Животовський

Такий висновок  оргкомітету  проекту  «Євро інтеграція на колесах» до якого  залучилась  у якості  партнера та  європейського  модератора НГО « Європейський вибір»

Новорічні  візити української  молоді до Європи  пройшли вдало. За вісім днів – п’ять країн, які були представлені  містами перлинами. У Польщі це Краків, в Чехії – Прага, у Німеччині – Дрезден, у Франції – Париж,  в Україні це  Львів!

Динамічні  оглядові екскурсії  по європейським столицям, євро інтеграційні зустрічі, шалені баталії у боулінг- клубі,  зміна міст перебування,  зміна  мовного оточення, архітектурних  стилів,  ритму міського життя. Все це  на собі випробували  щасливчики – учасники  двох Новорічних освітньо – культурних візитів до Польського міста Ополе, з подальшою  цікавою  екскурсійною програмою  до сусідніх європейських країн.

Переповнені   враженнями, емоціями та  позитивним настроєм  повертались до України учасники з  незмінним бажанням  у найближчому майбутньому повернутись до Європи знову. для навчання,  відпочинку,  туристичної подорожі.  Європейські  канікули завершено! Знайомство з Європою – продовжується!

Про проект: Європейські  освітньо-культурні   візити  передбачають  ознайомлення  з мовами  та культурою країн Європейського Союзу, здобутками Європейської демократії, розширення світогляду  молоді  (школярів та студентів)  України.  Формування активної громадянської позиції направленої на  встановлення в Україні  європейських стандартів життя, навчання та праці.

З питань участі у одному з наступних турів зверніться до Олега Животовського, координатора проекту «Евротур» - o.zhyvotovskyy@gmail.com, он-лайн реєстрація доступна на сайті http://e-ukraine.blogspot.com

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні