понеділок, 16 січня 2012 р.

UAGO> Реалізація Державної антикорупційної програми 2011-2015

19 грудня в Міністерстві юстиції України відбудеться “круглий стіл” за темою «Шляхи впровадження Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки. Роль інститутів громадянського суспільства».У ході заходу буде представлена Державна антикорупційна програма, затверджена постановою КМУ, а також експертний її аналіз.

Учасники круглого столу обговорять механізми впровадження Державної антикорупційної програми на національному та регіональному рівнях, визначать шляхи здійснення громадського моніторингу й контролю за її реалізацією, залучення громадських експертів до цієї діяльності.
Також буде ініціюватися процес збору пропозицій з удосконалення Державної антикорупційної програми з урахуванням позицій інститутів громадянського суспільства.

Участь у заході візьмуть представники Комітету ВРУ з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю, міжнародних та неурядових організацій, незалежні експерти.
Захід відбудеться за адресою: Київ, пров. Рильський 10, з 10.00 до13.00.

Захід проводиться Міністерством юстиції України спільно з Українською антикорупційною коаліцією інститутів громадського суспільства, яку представляють: ВГО «Всеукраїнська Спеціальна Колегія з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю»; ГО «Антикорупційна рада України», ВГО «Комітет конституційно-правового контролю України», ГО «Філософія Серця», міжнародна ГО «Україна – Польща – Німеччина» та ГО «Європейський Вибір».

ДОВІДКОВО: Коаліція має на меті підвищення ролі третього сектору в управлінні державою й модернізації країни, формування антикорупційної взаємодії з владою, забезпечення відкритості її діяльності й рішень, зміцнення потенціалу та інституційної спроможності неурядових організацій, розширення міжнародних зв’язків у сфері боротьби з корупцією, усунення передумов для її виникнення.

Пріоритетною для Коаліції визначено участь у впровадженні та забезпеченні контролю за реалізацією Конвенції ООН проти корупції, вітчизняного антикорупційного законодавства, Національної антикорупційної стратегії на 2011-2015 рр, ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», здійснення скоординованої діяльності інститутів громадянського суспільства в рамках ініціативи ЄС «Східне Партнерство».

Коаліція є відкритою для інших незалежних інститутів громадянського суспільства та експертів, які працюють у сфері боротьби з корупцією.

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні