вівторок, 21 лютого 2012 р.

3 млн. євро на розбудову енергозбереження в Україні

Європейський Союз розпочинає новий проект з метою підтримки реформ в енергетичному секторі країни. На першому етапі ЄС надасть 2 млн. 781 тис., а всього - 63 млн. євро на Програму «Підтримка виконання Енергетичної стратегії України в галузі енергоефективності та відновлювальних джерел енергії», повідомляє прес-служба Представництва ЄС в Україні.
Європейський Союз, в рамках асоціації Україна-ЄС у галузі енергоефективності та відновлюваних джерел енергії, зацікавлений в створені в державі організаційної структури, що буде займатися питаннями енергоефективності. Прагнучи створити таку  структуру, ЄС розпочав новий проект технічної допомоги на виконання угоди, підписаної між ЄС та Україною у грудні 2009 року «Підтримка виконання Енергетичної стратегії України в галузі енергоефективності та відновлювальних джерел енергії».

Так, всього Європейський Союз надасть 63,000,000 євро на Програму підтримки державної політики енергоефективності. Проект виконується Консорціумом на чолі з Human Dynamics (Австрія).

Бюджет проекту технічної підтримки «Розбудова спроможності Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України»  складає 2 млн. 781 тис. євро. Співробітництво триватиме 36 місяців та може бути продовжено в разі необхідності.
 
Ці кошти планують спрямувати на надання допомоги  у прийнятті рішучих дій влади на шляху до енергоефективності та оцінки використання відновлюваних джерел енергії, повідомляє Представництво ЄС в Україні. Основним компонентом програми є забезпечення практичного використання виділених 63 млн. євро шляхом трьох щорічних траншів за умови виконання урядом України низки обумовлених індикаторів.

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні