неділя, 5 лютого 2012 р.

Європейський союз розпочинає новий проект з метою підтримки реформ в енергетичному секторі України

Європейський Союз та Україна продовжують співробітництво з виконання заходів, визначених у Порядку денному асоціації Україна-ЄС у галузі енергоефективності та відновлюваних джерел енергії, включаючи впровадження дорожньої карти відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння в цих галузях.

Місяць Литви в Україні | Єврошкола | Тур в Європу для студентів
 
На сьогодні, одним з головних завдань порядку денного є визначення належної організаційної структури з метою підтримки втілення таких заходів у довготривалій перспективі. Прагнучи створити таку організаційну структуру, ЄС розпочав новий проект технічної допомоги як частину Програми підтримки державної політики (ППДП), підписаної ЄС та Україною у грудні 2009 року.

Зустріч стосовно започаткування нового проекту, «Розбудова спроможності Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України», що фінансується ЄС, відбулася 27 січня 2012 року об 11.00 у приміщенні Бенефіціару проекту, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності).

Загальною метою цього проекту є зміцнення загальної спроможності Держенергоефективності з метою стимулювання співпраці в галузі енергетичного співробітництва між Україною та ЄС, зокрема з метою належного виконання умов використання трьох траншів ППДП 2009-2012 з енергоефективності.

Під час зустрічі партнери зі сторони Європейського Союзу та України представили та обговорили завдання та очікувані результати проекту. Участь у зустрічі взяли представники Бенефіціару проекту, пан Габріель Бланк, галузевий менеджер з Представництва ЄС в Україні, а також команда проекту під керівництвом пана Мігеля Анхела Гіллен-Беллідо.

Проект виконується Консорціумом на чолі з Human Dynamics (Австрія), представником якого є директор проекту Іван Давідов.

Європейський Союз надав 63,000,000 євро на Програму підтримки державної політики (ППДП) «Підтримка виконання Енергетичної стратегії України в галузі енергоефективності та відновлювальних джерел енергії».

Бюджет проекту технічної підтримки «Розбудова спроможності Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України» складає 2,781,000 євро. Проект триватиме 36 місяців та може бути продовжений за необхідністю.

Загальна інформація

Проект технічної підтримки є частиною обов’язкової допомоги Держенергоефективності як частина Програми підтримки державної політики (ППДП), підписаної Європейським Союзом та Україною у грудні 2009 року «Підтримка виконання Енергетичної стратегії України в галузі енергоефективності та відновлювальних джерел енергії».

Ця бюджетна підтримка спрямована на надання допомоги Україні у прийнятті рішучих дій на шляху до енергоефективності та оцінки використання відновлюваних джерел енергії. Основним компонентом програми підтримки є забезпечення нецільової бюджетної підтримки в обсязі 63 млн. євро шляхом трьох щорічних траншів за виконання Урядом України низки обумовлених індикаторів.

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до:

Пана Мігеля Анхела Гіллен-Беллідо, керівника Проекту, e-mail: guillmibel@yahoo.com

Пані Тетяни Лаховської, асистента Проекту, e-mail: tchemeris@gmail.com

Представництво Європейського Союзу в Україні

____________

European Choice NGO - public, non-governmental movement of Ukrainian young leaders aimed to promote EU values among youth all over Ukraine.


EU4UKR Campaign implemented by NGO European Choice (Ukraine), powered by OBI-Consulting (France) and sponsored by EU funded projects.

EVAW Campaign implemented by NGO European Choice (Ukraine), powered by OBI-Consulting (France) and sponsored by EU funded projects.

Kremenchug 2030 Campaign implemented by NGO European Choice (Ukraine), powered by OBI-Consulting (France) and sponsored by EU funded projects.

Official web-page - www.e-ukraine.blogspot.com
 

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні