вівторок, 21 лютого 2012 р.

В. Янукович доручив визначити віце-прем'єр-міністра, відповідального за євроінтеграцію

Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів визначитися з кандидатурою віце-прем'єр-міністра, який би займався питаннями євроінтеграції. Про це, як передає кореспондент, він заявив, закриваючи засідання Ради регіонів.

«Ми ще пару днів будемо працювати над проектом рішення нашого засідання, і за цей час я прошу вносити свої пропозиції до цього проекту. Я хотів би, щоб у цьому проекті була рекомендація Кабміну вивчити питання щодо розширення присутності у комітеті регіонів ЄС, зокрема, через визначення відповідальних щодо взаємодії з ЄС у Криму, Києві, Севастополі та областях», - сказав в. Янукович.

«Також необхідно визначитися з кандидатурою віце-прем'єр-міністра, який отримає функції щодо взаємодії з Євросоюзом. Раніше ці функції неофіційно виконував Андрій Клюєв», - додав Президент.

Як повідомлялося, 14 лютого Президент України Віктор Янукович звільнив Андрія Клюєва з посади першого віце-прем'єр-міністра, міністра економічного розвитку і торгівлі та призначив його секретарем РНБО.

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні