вівторок, 28 серпня 2012 р.

Кампанія Я ЛЮДИНА та партнери беруть участь у Днях Демократії у «Європейському Містечку» 2012

2 червня об 11:30 у центрі Києва під Аркою Дружби Народів відбудеться святкове відкриття «Європейського Містечка» за участю Посла Німеччини, Голови Представництва ЄС  в Україні та Голови Київської міської державної  адміністрації. Під девізом «Наш Континент. Наше Майбутнє“ від  2 червня до 1 липня тут буде представлено проекти та досвід співпраці Україна-ЄС в одинадцяти ключових сферах через музичні концерти, покази фільмів, дебати та інші заходи. Запрошуємо УСІХ відвідати, побачити, спробувати, послухати та взяти участь у наших яскравих заходах, що триватимуть щоденно з 10:30 до 22:00 та до 24:00 у вихідні дні.


Офіційний сайт - http://eurovillage2012.org

 З 2 червня до 1 липня під час проведення футбольного чемпіонату Євро 2012 під Аркою Дружби народів «Європейське містечко» представить під девізом «Наш Континент. Наше Майбутнє“ проекти та досвід міжнародної співпраці заради розвитку в одинадцяти обраних сферах.

Будемо раді бачити журналістів на урочистому відкритті «Європейського Містечка»:

Що?     Святкова церемонія відкриття «Європейського містечка»
Коли?     Субота, 2 червня, о 11:30 (реєстрація ЗМІ розпочнеться об 11:00 в Інформаційному центрі «Європейського містечка»)
Де?     м.Київ, Арка Дружби народів біля Європейської площі; Для ЗМІ буде зарезервовано окрему прес-зону біля сцени;
Хто?    Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануел Пінту Тейшейра, Посол Німеччини в Україні Ганс-Юрген Гаймзьот, Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов


http://vsirivni.com.ua/news/vropeiske-m-stechko-v-dkriva-svo-dver-u-peredden-vro-2012

Після короткого ознайомчого туру «Європейським Mістечком» від  Матіаса Брандта, керівника проекту  «Консультування та створення управлінських потужностей для ЄВРО-2012» (GIZ) та Бьянки Боймлер, Координатора з питань інформування та зв'язків з громадськістю Представництва Європейського Союзу в Україні, розпочнеться 1-й тематичний день «Європейського містечка» - «Україна в Європі»:
12:15 – 13:45 Відносини між Україною та ЄС: публічні дебати за участю Послів ЄС (модератор- журналіст Мустафа Наєм)

14:00 – 15:00 Україна в Східному Партнерстві (СП): дебати за участю представників ЄС, Форуму Громадянського суспільства СП та експертів.

15:15 – 16: 15 Реформа та Європа: дискусія із представниками ЄС щодо європейського об'єднання, економічних стандартів ЄС та енергетики.

Протягом дня гості  «Європейського Містечка» також зможуть долучитись до команди  вболівальників захоплюючої футбольної гри за Кубок Європейських посольств, або відвідати інтерактивну виставку «Україна в Європі», дитячий концерт «Euro Start Ukraine 2012“ та багато  інших заходів.

«Європейське містечко» - спільний проект Представництва Європейського Союзу в Україні, Київської міської державної адміністрації, що здійснюється в рамках міжнародного українсько-німецького співробітництва. Проект, що триватиме з 2 червня до 1 липня під Аркою Дружби Народів, презентує нову, далекоглядну, інновативну та різноманітну Європу, а також найкращі практики в одинадцяти обраних сферах міжнародного співробітництва. Ще одна важлива ціль проекту – через 20 років після створення нової держави України презентувати численним гостям Євро-2012 багатогранну культуру стародавньої європейської нації, і у такий спосіб  покращити імідж України та Києва за кордоном.

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні