вівторок, 28 серпня 2012 р.

УКРАЇНСЬКИЙ ЄВРОТУР - це проект для активної молоді, що хоче побачити Європейський Союз

З 21 по 28 травня 2015 року делегація українських журналістів та активістів на запрошення громадської організації 'Європейський вибір'  здійснила першу з запланованих 50 подорожей до країн членів ЄС.

За маршрутом Київ-Рівне-Львів-Вроцлав-Берлін-Краків-Львів відправились 20 учасників з України з метою ознайомленням із сучасним та минулим європейської інтеграції цих  міст. В ході подорожі учасники зустрілись із представниками українських діаспор та громадських організацій в Польщі та Німеччині, працівниками українських консульств у Вроцлаві та Берліні, відвідали визначні місця та пам`ятки історії визвольного руху, руху за незалежність.

'Український євротур' це ініціатива ряду громадських організацій в Україні та Європейському Союзі, що покликаний привернути увагу українців та європейців до шляху українського суспільства до Європи: складнощів та можливостей, які знаходяться на нашому шляху до членства, ознайомлення з життям українців у країнах членах ЄС, їхнім ставленням до проблеми україно-російської війни.

В кожному місті де зупинявся український євротур відбувались презентації та пресконфернеції, що надавали першим учасникам - журналістам можливість побачити та відчути ставлення європейців до України, її шляху до Незалежності.

Учасники мали достатньо вільного часу для знайомства з країнами подорожі на власний розсуд. Така програма дозволила кожному журналісту знайти цікаві теми для своїх репортажів, майбутніх розповідей про Європейський Союз.

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ В "УКРАЇНСЬКОМУ ЄВРОТУРІ"
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні