вівторок, 28 серпня 2012 р.

EU4UKR: 50 учнів та студентів з Голопристаньського району, що на Херсонщині, повернулись з 7-ми денного євротуру

Вони  були учасниками  Другого  освітнью- культурного  євротуру   до  країн Європейського Союзу: Польщі, Німеччини, Чехії, Франції  у рамках Проекту НГО  «Європейський  вибір» - "Європа на колесах"
Другий  Євротур  присвячено   Чемпіонату Європи з футболу. Перша подорож відбулася на початку травня і була організована до Днів Європи в Україні.
Старт було дано на території Головної Фан зони Чемпіонату у місті Львові, який приймає Чемпіонат Європи 2012.

Сторінка проекту:
http://www.vsirivni.com.ua/EUROPE

НГО  «Європейський  вибір»  цього року розпочало новий Проект  у рамках програми Східне партнерство платформи «Контакти між людьми!». Мета  проекту  надати  можливість молоді  України та країн Східного партнерства  познайомитись з країнами Європейського Союзу. Проект передбачає організацію  та  проведення  - Шкіл Європейської інтеграції під час  молодіжних  турів  до Європейських країн.

У програмі Школи:  мультімедійні міні - конкурси «Європа - кращий кадр дня!», інтерактивні  ігри,  вікторини на знання  історії та сучасності  Європейського Союзу, конкурс Міс та Містер Євро туру, тиждень Європейського кіно. Українська  молодь з різних   областей України подорожуватиме до Європи, щоб  набути  європейського досвіду, вражень та  знань  з європейської інтеграції.

Перед від’їздом української молоді до ЄС громадською організацією
«Європейський вибір» буде проведена попередне тестування учасників.

Загалом в рамках проекту пройдуть заплановані молодіжні  Євротури  Всеукраїнського  та міжнародного рівнів. Сподіваємось на залучення  до Євро турів молоді  країн  Східного партнерства. Під час  спільних  Євро турів  передбачені  молодіжні  дискусії  та інформаційні  години по   кожній країні перебування . Радіожурнал  з історії  Європейського Союзу, семінари та міні тренінги для молоді, дискусії та конкурси, форум - вистави та інші молодіжні заходи.

Під час перебування молоді України   у країнах ЄС також відбудуться   екскурсії до Сорбони   у Парижі та Карлова   Університету  у Празі.. Впродовж всього візиту молоді  України до ЄС   та відвідання   кількох європейських   столиць,  враження  учасників  у вигляді фото-світлин та   відео –роликів будуть викладатись у  мережі Інтернет відомі українські Інтернет-портали, сайт НГО «Європейський вибір» та сайти  Мережі  проєвропейських організацій України та  Національної платформи  програми Східного партнерства.

За результатами освітнью – культурного візиту  буде створено  документальний фільм про подорож української молоді до Європейського Союзу

Реєструйтеся на чергові тури -  19 вересня, 19 жовтня,
19 листопада та 19 грудня  2012 року  на сторінці проекту www.vsirivni.com.ua/EUROPEНемає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні