вівторок, 28 серпня 2012 р.

Зустріч програми EU4UKR у МІЖНАРОДНІЙ ШКОЛІ E PLURIBUS UNUM. Київ, 19 липня

КИЇВ: МІЖНАРОДНА ШКОЛА E PLURIBUS UNUM  - унікальна можливість виступити перед учасниками з Азербайджану, України, Сербії, Франції, Австрії, Польщі. Молодіжна організація NGO 4Youth.Ukraine за підтримки програми ЄС Youth in action ініціює проект E PLURIBUS UNUM, що проходитиме в м. Київ (Україна) з 13-22 липня 2012. 

19 ЛИПНЯ З 11 ДО 13 ГОДИНИ у місті КИЄВІ НГО "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР" проводить відкриту зустріч із учасниками школи.
Формат: 20 хвилинна презентація
Місце проведення: м. Києв, додатково буде повідомлено зареєстрованих учасників.
ЯКЩО Ви хотіли би взяти участь у зустрічі, розповісти про Україну, про Вашу організацію, про своє місто - зверніться до офісу Кмпанії EU4UKR - eu4ukr@gmail.com 


Місяць Литви в Україні | Еврошкола | Тур в Європу для студентів

Сторінка проекту - http://vsirivni.com.ua/e-pluribus-unum

E Pluribus Unumце міжнародний молодіжний проект, який ставить за мету сприяти спільному баченню толерантності та космополітичних цінностей для здійснення важливих соціально-економічних перетворень, посилюючи утвердження ґендерної рівності і демократичних свобод. Єднальними елементами між 32 учасниками віком від 18 до 30 років слугуватимуть засоби масової інформації, мистецтво, кулінарні експерименти, а також спорт і активний відпочинок. Висвітлюватимуться наступні теми: європейські цінності, соціальна інтеграція мігрантів і меншин, ґендерна політика, волонтерство, виховання правової свідомості, виховання відповідальних еліт.

Детальна інформація: https://www.facebook.com/groups/310320015728548/ ,


ПАРТНЕРИ:
      

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні