четвер, 27 вересня 2012 р.

Формування порядку денного головування України в ОБСЄ у 2013 році


Регіональне Представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі разом з Національним інститутом стратегічних досліджень, Одеська філія, та Інститутом Євро-Атлантичного співробітництва започаткували проект «Формування порядку денного головування України в ОБСЄ у 2013 році», головна мета якого вироблення рекомендацій експертного середовища щодо порядку денного головування України в ОБСЄ. Розуміючи важливість цієї події для зовнішньої політики України та рівень відповідальності, який головування накладає на країну, організатори проекту зібрали кращих експертів та представників громадянського суспільства для обговорення питань пов’язаних з головуванням.

Перша робоча зустріч Проекту відбулась 27 березня 2012 р. в Одесі, в результаті якої були сформовані робочі групи за основними пріоритетами українського головування, які на протязі п’яти місяців розробляли рекомендації щодо українського головування.

Ці рекомендації будуть представлені на обговорення широкому колу громадськості, експертам, дипломатам, політикам під час Форуму 4 жовтня 2012 року в Києві (Конференц-зал Національної академії наук України, вул. Володимирська 55). На Форумі будуть обговорені питання пріоритетів та ризиків для українського головування, та яку роль може відігравати громадянське суспільство. Фінальні рекомендації будуть затверджені на засіданні Громадської Ради при МЗС України на початку грудня 2012 року. 

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Галини Мещерякової (galyna.meshcheryakova@fes.kiev.ua, тел. +380442340038), або за електронною адресою проекту: osce_ua_2013@ukr.net.

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні