четвер, 11 жовтня 2012 р.

EU4UKR та RAPPORT UKRAINE провели перші Європейські інформаційні дні для бізнесу

 Програма "Європейський Союз для України (EU4UKR)" та RAPPORT UKRAINE з нагоди відзначення Європейського тижня малого та середнього бізнесу, а також Тижня Спільного Європейського Ринку спільно із партнерами провели у Києві Інформаційні Дні «Стратегії та знання» (SKID2012)Ключовою подією стала дискусія «20 років Спільного Європейського Ринку: виклики та можливості для України», що відкриє програму інформаційних днів «Стратегії та знання». Захід був проведений 10 жовтня (середа) з 10 до 13 години у Посольстві Литовської Республіки в Україні.

У дискусії взяли участь: Й.В. Посол Литовської Республіки в Україні пан Петрас Вайтекунас; представник Європейської Бізнес Асоціації; Джайлс Каттермоле, директор компанії «Стратегія-Ресурси-Партнерство» (Велика Британія) ;  Др. Стефан Чевалиер, директор компанії OBI-Consulting (Литва); Наталія Артюховська, директорка Фонду CRDF в Україні, Вадим Трюхан, партнер в компанії IMG Partners колишній Директор Бюро європейської та євроатлантичної інтеграції КМУ; Яросла Хобта, співголова Україно-Китайської ділової ради співробітництва; Петро Калита, президент Української асоціації якості; представники українських компаній, провідних бізнес-асоціацій, неурядових організацій та бізнес-медіа.

Інформаційні дні «Стратегії та знання» - це спеціальна подія, організована компаніями РАППОРТ УКРАЇНА та OBI-CONSULTING (ЛИТВА) у співпраці з НГО «Європейський Вибір» та Агенцією МЕДІАБРЕНД, Європейською бізнес асоціацією, компанією «Стратегія. Ресурси. Партнерство» (Лондон), Юридичною компанією IMG Partners, Фондом CRDF, Комунікаційною групою ПРТ, програмою «Європейський Союз для України»(EU4UKR), Всеукраїнською Спеціальною Колегією  з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю, інформаційних агенцій «РегіоНьюз» та «АгроНьюз» а також за інформаційної підтримки порталу європейських новин «Європейський Простір». Подія спрямована на поширення знань та ноу-хау від провідних європейських і українських експертів у сфері стратегічного управління та економічної конкуренції. Різноманітні за формою події (дискусія, дебати, прес-конференція, панельні обговорення та особисті консультації) дозволять кожному отримати відповіді на цікаві йому питання.

Дізнатися більше про Інформаційні дні «Стратегії та знання» ви можете на офіційній сторінці події: WWW.BUSINESSINTELLIGENCEUKRAINE.BLOGSPOT.COM

Довідкова інформація про інформаційні дні «Стратегії та Знання»:

Спеціальний гість інформаційних  днів  «Стратегії та Знання» з Великої Британії – Джайлс Каттермол. Джайлс керує британською консалтинговою компанією «Стратегія. Ресурси. Партнерство». Він отримав освіту у Кембриджі, а також має ступені від NCAE/Cranfield [Design] та INSEAD [MBA]. Джайлс працював у різні роки в таких компаніях, як: Rolls Royce, Ford Motor, Shell, BP, UN/UNIDO, UN/FAO, USAID and Deutsche Entwicklungsdienst. Тема його презентації та доповіді – Управління конкуренцією в глобальному світі: рекомендації для України.

Дізнайтеся більше про:
Європейський тиждень малого та середнього бізнесу – www.ec.europa.eu/enterprise/initiatives/sme-week                                                                                   
Тиждень Спільного Європейського Ринку - www.singlemarket20.eu
Інформаційні дні «Стратегії та знання» - www.businessintelligenceukraine.blogspot.com

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні