пʼятниця, 23 листопада 2012 р.

10 причин, чому варто вкладати ресурси у європейську інтеграцію України:Європейський вибір України - закріплений Законом України "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики". Європейська інтеграція визнана єдиним законним шляхом розвитку України. Вкладаючи кошти та ресурси у Європейський Вибір України - ви допомагаєте виконувати закон. 

Європейська інтеграція - найбільш зрозумілий шлях до покращення життя Ваших дітей в Україні. Європейський Союз має чіткі та прозорі критерії, за якими оцінюється прогрес українських реформ (в часі та якості їх досягнення).Сприяючі європейській інтеграції - ви тим самим відкриваєте шлях до якісно нового життя ваших дітей.

Європейська інтеграція України - це криголам для корупції та монополій. Виконання Україною умов для вступу до Європейського союзу неодмінно призведе до імплементації ключових положень ЄС щодо прозорості та підзвітності. В Європі ви будете вільно конкурувати, і не потерпати від монополій та рейдерства, чесно заробляючи гроші.

Шлях України до Європи - це природній історичний процес. Наша країна завжди була частиною Європейської культури, за своїми ознаками та географічною належністтю. Тепер, беручи участь у культурних та світоглядних проектах, Ви можете вплинути на українську цивілізаційну стратегію: бути частиною цивілізованого світу.

55% українців бачать Україну у Європі - із Європою українці отожнюють найкращі речі: свободу, демократію та благополуччя. Фінансуючи проекти у цій сфері Ви отримаєте схвалення мільйонів українців. І важливо, що абсолютно негативно до Європейського вибору ставляться 12% українців. Фактично, переважна більшість людей прагнуть бачити Україну частиною Європи. Всі вони радо поставляться до Ваших ініціатив, бо вони несуть мир та любов.

Європейська інтеграція і бізнес - це корінь європейської інтеграції, бути країною із диверсифікованою економікою. 70% ВВП Європи - це ринок послуг і малий бізнес, де кожен може проявити свою ініціативу. В Україні цей показник наразі складає до 15%: вся економіка побудована за принципом: відрий-навантаж-продай. Допомогаючи Європейській інтеграції України - ви робите внесок у трансформацію економіки від сир"євого придатку світу, до справжньої країни. В перспективі, ми будемо більше споживати послуг і жити краще.

Європейська перспектива України - вона вже настільки поруч і ми не маємо шансу її втратити. В суспільство вкидуються різні ідеї - чому Митний Союз нам може допомогти врятувати економіку. Це не вірний шлях - ми маємо рухатись до Європи, позбутись корупції та брутальних крадіжок майбутнього у наших дітей, і станемо жити краще. 500 мільйонів європейців хочуть наші якісні товари та послуги. Від Європейської інтеграції виграє кожен, в т.ч. і Ви.

Євроскептики в Україні - це перш за все люди, які хочуть зберегти статус-кво: ми і далі будемо жити у своїй країні без прав, вони - володіти нажитим не чесним шляхом майном. Вони є, і ми їх поважаємо як наших співгромадян, та виконання Закону про "європейську перспективу" України - для нас є Важливим. Вкладаючи кошти в дискусії та дебати щодо шляху Європейської інтеграції - ми розвінчуємо останні послання скептиків, які прагнуть і далі красти у нас.

Угода про асоціацію між Україною та ЄС - та її імплементація у більш ніж 30 сферах призведе до суттєвих змін. Але більш важливі ті зміни, яки приходять як ідеї від "людини до людини", а не шляхом нав"язування, чи виконання для "замилювання" очей Європейським партнерам. Європейська інтеграція вимагає часу, ресурсів та людей - ми маємо вже всі підгрунтя для перегмоги, кожного дня нас має бути більше і більше - не для "звіту", а таких хто бажає свободи дітям, та багатства своїй родині через покоління.

Імідж України у Європі - це ваш імідж, це імідж вашого товару чи послуги у Європі. Якщо ви досі не маєте економічних стосунків із партнерами у ЄС - прийде час коли це питання постане у вашій стратегії, стратегії Вашої компанії. Буде дуже логічно, якщо почнете робити кроки до Європи вже сьогодні, допомогаючи Європейській інтеграції України, не чекаючи потреби, а роблячи це за покликом серця і вашого бачення - Україна в Європі.    

Автор:
Кирило Животовський, виконавчий директор ГО "Європейський вибір"

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні