пʼятниця, 30 листопада 2012 р.

Представництво ЄС змінило свою адресу, щоб працювати ефективніше

19 листопада Представництво Європейського Союзу почало працювати в новій будівлі (за адресою вул. Володимирська 101). Нове місце шукали чотири роки; чотирнадцять попередніх років Представництво працювало у двох різних будинках на вулиці Круглоуніверситетській.
Посол ЄС Ян Томбінський так охарактеризував важливість події:
«Наш ‘новий дім’ дозволяє ефективніше виконувати роль Представництва Європейського Союзу як однієї спільноти. Це важливий крок на шляху до давньої амбіції об’єднати всі відділи нашого Представництва в одній будівлі. Тепер буде легше говорити одним голосом. Я з нетерпінням чекаю на тіснішу співпрацю з державами-членами ЄС та зі своїми колегами з усіх відділів, а також на спільну допомогу Україні в її просуванні європейським шляхом».
Близько 100 людей з двох різних будівель переїхали за 8 днів. «Це стало можливим завдяки напруженій роботі суперкоманди, що впоралась із переїздом на додаток до виконання своїх щоденних обов’язків», – наголосила Іріс Рухоламін, керівник адміністрації.
І хоча прощання з головною історичною будівлею було важким, переїзд потрібен був через зростання кількості штатних працівників. «Нова будівля офісу сприятиме кращій взаємодії між численними відділами нашого великого Представництва», – додала Іріс.

Починаючи з початку 2011 року, коли нову будівлю оглянули вперше, відбулися численні переговори, які привели до нинішніх змін.
Наталія Цирфа, вповноважена Представництвом ЄС на підтримання зв'язку між власниками будівлі в Києві та головними офісами Брюсселю щодо вибору та модернізації нового приміщення, зауважила, що будівельні роботи були лише «вершиною айсбергу». Однією з найбільших проблем було дотримання європейських стандартів безпеки.
Підсумовуючи, пані Цирфа зазначила, що «новий офіс є прекрасним прикладом того, як європейські та українські стандарти утворили перехрестя двох різних правових світів».
 ДЖЕРЕЛО: http://euukrainecoop.net/

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні