понеділок, 17 грудня 2012 р.

Саміт Україна ЄС відбудеться 25 лютого 2013 року. В Україні Європейський вибір влаштує відкритий простір EU4UKR-2013 за участі бізнесу

Таку дату погодили президент Віктор Янукович та Президент Європейської Комісії Жозе Мануель Баррозу під час телефонної розмови, повыдомляє УП.  Під час розмови Віктор Янукович і Жозе Мануель Баррозу погодили дату проведення наступного Саміту Україна - ЄС. Він відбудеться 25 лютого 2013 року в Брюсселі. Розмова відбулася за ініціативи Президента Єврокомісії.

В ці дні у Києві за участі платформи № 2 Національної платформи Громадського форуму Східного Партнерства Європейський Вибір у рамках прорам ДЕМОКРАТІЯ, БІЗНЕС та ЄВРОПА влаштує відкритий простір "Європейський Союз для України: вимоги і пропозиції", як відлуння заходу в Україні.

Організатори планують кілька Skype включень з Брюселю у цей день, за участі представників українскьої делегації та приймаючої сторони. 

Подія стене першим заходом, спрямованим на поширення голосу українського бізнесу щодо перспектив відносин Україні-ЄС.

В січні 2013 року буде відкритий спеціальний сайт відкритого простору EU4UKR. З питань участі і спонсорства Ви можете звернутися до офісу програми ДЕМОКРАТІЯ

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні