понеділок, 4 лютого 2013 р.

EU4UKR: 2-3 лютого в Київському університеті права НАН України відбулась Всеукраїнська конференція "Законодавчий захист дітей від сексуального насильства".

Учасниками стали представники багатьох ВУЗів Києва, Харкова, Острога та Львова, викладач університету в Стамбулі, представники громадських організацій Ла Страда та Європейський вибір. Цією подією ELSA Ukraine та EUROPEAN CHOICE підвели підсумки річної співпраці у рамках кампанії "Я-ЛЮДИНА"В результаті продуктивної дискусії було ухвалено резолюцію з пропозиціями щодо політики із захисту дітей від сексуального насильства, яку в подальшому буде направлено Омбудсмену та Омбудсмену у справах дітей.


 Спікерами виступили:
Тамара Бугаєць – адвокат, Ла Страда-Україна;
Маріана Євсюкова - директор юридичного відділу, Ла Страда-Україна;
Кирило Животовський – виконавчий директор, «Європейський вибір»;
Ердем Утку Чакір – помічник дослідника (юрист в Асоціації юристів Анкари), університет Улудаг, юридичний факультет;
Дарина Зінчук – викладач Острозької Академії.


Учасники долучились до роботи чотирьох секцій:
- захист дітей від сексуального насильства і експлуатації в Україні;
- дотримання Україною міжнародних стандартів щодо протидії сексуальному насильству та експлуатації;
- зміни в законодавстві, які сприятимуть захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації;
- Конвенція Ради Європи «Про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства».
 Організатори ЕЛСА Україна та Європейський вибір дякують усім учасникам та небайдужим, які зробили величезний вклад у проведення конференції. 

ДОВІДКОВО ДЛЯ ЗМІ: 

ELSA FOR CHILDREN - це дослідницька група, створена з метою дослідження проблеми сексуального насильства над дітьми. Вона існує в рамках проекту, організовного ELSA спільно з Радою Європи та відповідно до її кампанії "ONE IN FIVE" і має на меті охопити всі 42 країни, в яких існує ELSA.

Національні дослідники в межах участі в дослідницькій групі збиратимуть інформацію про стан сексуального насильства над дітьми, яка потім буде опублікована у зведеному звіті та представлена на міжнародній конференції весною 2013 року.

Що таке ELSA (European law students association) - це незалежна, неприбуткова, неполітична організація студентів-правників, яка існує в 42 країнах та членами якої є понад 30 000 студентів. Гасло організації - "Справедливий світ, в якому існує повага до людської гідності та культурної різноманітності" (A just world in which there is respect for human dignity and cultural diversity).

Офіційний сайт ELSA http://elsa.org/

Офіційний сайт ELSA Україна http://ukraine.elsa.org/

Даний проект був реалізовано у всіх активних місцевих осередках організації, а саме: Ужгород, Львів, Івано-Франківськ, Острог, Ірпінь, Київ, Полтава, Суми, Одеса, Донецьк та Харків.

Мета проекту: сформувати світогляд української молоді стосовно неприпустимості існування насильства над дітьми.

Цілі проекту: 1) вивчення сучасного стану захисту дітей від сексуальної експлуатації та насилля; 2) аналіз зібраної інформації; 3) поширення інформаційних матеріалів про проблематику проекту; 4) організація публічних заходів в честь захисту дітей від сексуального насильства; 5) залучення студентів та молодих юристів до вивчення проблематики проекту.

Більше інформації про проект Ви можете знайти на сайті — elsaukraineforchildren.jimdo.com або http://www.vsirivni.com.ua/elsa

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні