пʼятниця, 15 березня 2013 р.

Публікація EUBAM висвітлює корисні новини для громадян Молдови і України

Більше 7000 прикордонників та допоміжного персоналу з Молдови та України набули професійного досвіду від EUBAM тренінгів. Ці та інші досягнення EUBAM (Місія Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні) з моменту її запуску в 2005 році будуть висвітлені в новій брошурі, яка в даний час доступна в Інтернеті у форматі PDF на англійській і російській мовах.

Публікація наводить цитату місії EUBAM, визначаючи її "стабільним внеском у розвиток процедур прикордонного управління, який відповідає стандартам Європейського Союзу та служить правомірним потребам молдавських і українських громадян, подорожуючих та потребам торгівлі, які, в свою чергу, посилює регіональну безпеку і підтримують економічний розвиток".

 Місія Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) була розпочала свою діяльність в 2005 році, зі штаб-квартирою в м. Одеса, Україна. ЇЇ персонал складається з близько 91 міжнародного і 127 національних співробітників (станом на січень 2013 року), EUBAM сприяє наданню високоякісних прикордонних і митних послуг громадянам і компаніям Молдови, України та Європейського Союзу. Спільно з прикордонними і митними службами двох країн, місія налагоджує міжнародні контакти, законну торгівлю та безпеку


Переклад та адаптація матеріалу підготовлено Дарією Лєжай
Підготовлено за матеріалами веб-сайту  http://www.enpi-info.eu/

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні