четвер, 18 квітня 2013 р.

Всі зацікавлені сторони запрошуються для участі у п'ятій зустрічі Форуму Східного партнерства (10/04/2013)

Керівний комітет Форуму Східного партнерства запрошує всіх
зацікавлених осіб виразити зацікавленість в участі у п'ятій зустрічі в рамках Форуму Східного партнерства. Захід відбудеться 4-5 жовтня 2013 року в столиці Молдови Кишиневі.

На щорічній нараді Форуму беруть участь близько 200 представників організацій громадянського суспільства з країн Східного партнерства та ЄС.

Форум являє собою майданчик для обговорення досягнень Східного партнерства і подальший внесок громадянського суспільства у його успіх. Вона також надає можливість представникам громадянського суспільства обговорити свої подальші дії, ухвалити прийняття рішень і взяти участь у тематичних групах за своїм вибором.

Подання листа зацікавленості (див. форма заявки додається) повинно бути виконано англійською або російською мовою і відправлено до півночі за центральноєвропейським часом, 19 травня 2013 року на контактний E-Mail: applications@eap-csf.eu.

Приймаюча сторона буде в змозі фінансувати проїзд та проживання у готелі під час засідання Форуму тільки для обраних організацій громадянського суспільства – загалом до 180 в загальній кількості, не більше 130 з країн Східного партнерства та не більше 50 з країн-членів ЄС.


Загальна інформація

Форум Східного партнерства був створений в 2009 році. Він спрямований на підтримку розвитку організацій громадянського суспільства та заохочення їх діалогу з органами державної влади у Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Республіки Молдова та Україні.

Минулорічний Форум Східного партнерства був проведений в Стокгольмі. Цього року відбудеться  перший Форум організований  країною-партнером Східного партнерства
.

Переклад та адаптація матеріалу підготовлено Дарією Лєжай
Підготовлено за матеріалами веб-сайту  http://eeas.europa.eu

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні