понеділок, 13 травня 2013 р.

Перша Конференція Міністрів з культури Східного партнерства: 27-28 червня 2013 року, Тбілісі


Найперша Конференції Міністрів з культури Східного партнерства передбачено відбудеться 27-28 червня 2013 року в Тбілісі, Грузія. Це дасть поштовх для подальшої роботи та надасть привід для середньостроковій оцінки діяльності Програми Східного партнерства з культури.

Цей захід високого рівня буде являти собою важливу віху в культурній галузі Східного партнерства, зазначається у прес-релізі. Обмежена кількість місць буде відкрита для онлайн-реєстрації на веб-сайті Програми через декілька тижнів.


Культурна програма Східного партнерства, яка коштує €12 міл, спрямована на надання допомоги країнам-партнерам в реформах щодо їхньої культурної політики на державному рівні, а також нарощування потенціалу та підвищення професіоналізму культурних експертів в регіоні. Вона спрямована на зміцнення регіональних культурних зв'язків та діалогу в регіоні Східного партнерства, а також між ЄС та культурними мережами ЄПС країн Сходу. (Інфоцентр Сусідства ЄС центр)


Переклад та адаптація матеріалу підготовлено Дарією Лєжай
Підготовлено за матеріалами веб-сайту http://www.enpi-info.eu/eastportal/news/latest/32988/The-first-Eastern-Partnership-Ministerial-Conference-on-Culture:-27-28-June-2013,-Tbilisi

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні