вівторок, 14 травня 2013 р.

Посол ЄС відкрив Тиждень Європейської Культури в Києві

Посол Європейського Союзу в Україні, Ян Tombiński, разом з послом Франції Ален Ремі і послом Хорватії Томіславом Vidošević, 14 травня відкрили фотовиставку під назвою "Homo Urbanus Europeanus". Цей захід є офіційним запуском Європейського Культурного Тижня у Києві.

Виставка відкрита для відвідувачів з 14 по 27 травня у Художньому музеї Ханенків і покаже унікальні фотографії з 12 європейських столиць зняті відомим французьким фотографом, Жан-Марком Caracci. Робота Caracci фокусується на європейському міському житті з метою об'єднання європейських країн.

Тиждень Європейської Культури є спільною ініціативою Представництва ЄС в Україні та європейських посольств і культурних установ у країні. Захід включає в себе культурні ініціативи, в тому числі виставки, концерти, кінопокази, лекції, які пройдуть в Києві 9-18 травня. Цей проект завершиться масштабними святкуваннями Дня Європи на Хрещатику в Києві 18 травня.


Програма Європейського культурного тижня в Україні (9-18 травня)
ЗМІ запрошуємо взяти участь у прес-конференції та відкритті виставки.

Що?     Прес-конференція та відкриття фотовиставки Жан-Марк Caracci: "Homo Urbanus europeanus"
Коли? 14 травня 2013, 11:00-12:00
Де?      Художній музей Ханенків, 15, Терещенківська вул., Київ
Учасники: Січ Tombiński, глава Представництва ЄС в Україні, Томіслав Vidošević, Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні та Ален Ремі, Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні.


Вихідна інформація

Фото серії, "Homo Urbanus Europeanus" є результатом трьохрічної подорожі Європою французького фотографа Жан-Марка Caracci. Його основною темою є зображення життя європейців у своїх містах. Європейський проект складається з 31 серій, що представляють 31 європейську столицю, все сфотографували в тому ж стилі : тверезо і без будь-якої культурної або соціальної видимості, на користь подібності та "європейськості" людського досвіду в різних європейських містах. "Homo Urbanus Europeanus" є художнім інструментом для об'єднання європейських країн, чи належать вони до Європейського Союзу чи ні.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте: http://euukrainecoop.com/

З питань акредитації на прес-конференцію і більш детальну інформацію про виставку, будь ласка, звертайтесь:

Катерина Григоренко, тел.: +38 (097) 354 68 11, kgrygorenko@internews.ua
Переклад та адаптація матеріалу підготовлено Дарією Лєжай
Підготовлено за матеріалами веб-сайту  http://euukrainecoop.com/2013/05/07/european-cultural-week/

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні