понеділок, 13 травня 2013 р.

Cпівробітництво ЄС та України в галузі вищої освіти: 20 років разом з TEMPUS (10/05/2013)


200 вузів з України та Європейського Союзу, а також бізнес та громадсько-суспільні наукові установи обговорять питання співпраці між представниками вищої освіти та суспільства, і реформами університетського управління та модернізованою навчальною програмою університетів на міжнародній конференції «Темпус-Україна @20". Відзначаючи 20-річчя Програми співпраці ЄС в галузі вищої освіти - ТЕМПУС - конференція організована Міністерством освіти і науки України, Національним Представництвом Темпус в Україні та Європейським Союзом.

ЗМІ рекомендується прийняти участь:
Що?        
Відкриття та церемонія нагородження міжнародної конференції «Темпус-Україна @ 20"
Коли?
14 травня 2013, 9:30-10.30 ранку. (Див. додатки для детальної інфо)
Де?      
Готель Русь, Госпітальна, 4, м.Київ
Учасники
Міністр освіти і науки України, Дмитро Табачник; Голова Представництва ЄС в Україні, посол Jan TOMBIŃSKI, голова Темпус управління, агентства по освіті, аудіовізуальних засобів та культури, Клаус Хаупт, і перший віце-президент Національної академії педагогічних наук України, Володимир Лиховий.


На конференції будуть відзначені досягнення співпраці ЄС та України  в галузі вищої освіти протягом 20 років програми Темпус. Церемонія нагородження відзначить Tempus партнерів з найбільш успішними результатами. Крім того, конференція слугуватиме засобом обміну передовим досвідом у галузі вищої освіти.

 Вихідна інформація:

Протягом 20 років, програма Темпус, що фінансується ЄС, допомогла модернізувати вищу освіту в Україні в рамках співпраці між університетами в ЄС, України та інших країн-партнерів. З 1993 до 2012 року, близько 120 українських вищих навчальних закладів взяли участь у більш ніж 300 проектах програми Темпус. Прийнявши кращий європейський досвід, вони розробили навчальні програми для підготовки сучасних фахівців, розширели послуги та мобільність студентів. Зумовлені ринковим попитом, українські вузи скористалися Темпус програмою активно трансформуючи наукові інновації в бізнес-системах, щоб створювати сучасну програму підготовки кадрів для академічних та інших співробітників, а також працювати на кваліфікаційних системах - в контакті з відповідними секторами суспільства.
Додаткову інформацію про конференцію можна отримати за адресою: http://www.tempus.org.ua/en/tempus-ukraine-20.html

 Для акредитації, будь ласка, зареєструйтесь до 3 години дня в понеділок, 13 травня:
Жанна Таланова, Національний офіс Темпус в Україні
Тел: (044) 668 28 66, (044) 645 33 22, e-mail: tempus@ilid.org.ua

Переклад та адаптація матеріалу підготовлено Дарією Лєжай
Підготовлено за матеріалами веб-сайтуhttp://eeas.europa.eu/delegations/ukraine/

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні