понеділок, 20 травня 2013 р.

EU4UKR: На День Європи в Лубнах провели фестиваль і створили "квітку толерантності"


17 травня в Лубнах відбулася низка пізнавальних і розважальних заходів до Дня Європи  під назвою  «Горизонти порозуміння».  Заходи організували Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» за підтримки  відділу у справах  сім’ї та молоді  виконавчого комітету міської ради та участі навчальних закладів міста. Ця подія стала частиною ЄВРОПЕЙСЬКОГО КАЛЕНДАРЯ 2013 програми EU4UKR.


Площу біля кінотеатру «Київська Русь» на час свята було перетворено на «Вікно в Європу».Юні  ведучі  разом із учасниками  за допомогою притчі дізналися про терпимість, здійснивши віртуальну подорож у давнину. Також діяла виставка робіт молодих фотохудожників, яка  розповіла  про єдність у різноманітті. Для цієї акції волонтери створили яскравий колаж «Квітку толерантності», що ілюструє європейські цінності. Учасниками  еврофестивалю стали всі навчальні заклади Лубен. Також діти отримали почесні дипломи за активну участь у тренінгах, навчаннях, акціях, які проходили протягом навчального року і торкалися теми толерантності і порозуміння. 


Олександр Чепур, керівник молодіжної громадської організації «Твій Світ» переконаний, що в результаті  опитувань з питань євроінтеграції, які  було проведено протягом проекту говорять про прагнення сучасної молоді до таких європейських цінностей, як рівноправ’я, терпимість, взаєморозуміння.Також серед заходів фестивалю були: конкурс на кращий комплімент, стрічка єдності.  
Усі глядачі змогли  взяти участь у танцювальному флешмобі, а також у численних  розвагах, підготовлених організаторами.
Вуличний фестиваль  «Горизонти толерантності» – це яскравий захід творчої та активної молоді, яка вже сьогодні заявила про себе як про справжніх європейців  та патріотів  міста. Нагадаємо, що захід проходив в рамках проекту «Молодіжний дебатний центр «Дитяча рада прав людини» за підтримки Фінського Фонду Місцевого Співробітництва і став гарним часом для учасників, подарувавши молодіжний запал та весняний настрій. 

Полтавська обласна
молодіжна громадська 
організація «Твій Світ»

Контактна  особа для представників ЗМІ: керівник відділу  зв’язків з громадськістю Олександр Чепур,
тел. (моб.) 093 579 16 93


Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні