середа, 15 травня 2013 р.

UNITED UKRAINE долучився до концерту з нагоди святкуванню Дня Перемоги за підтримки МГО «Інтернаціональний Союз»

У рамках святкування Дня Перемоги, міжнародна громадська організація національних меншин «Інтернаціональний Союз» зробила подарунок усім глядачам та ветеранам війни, які відзначали 9 травня в Маріїнському парку столиці.


У вступній частині свята слово було надано заступнику управління МГО "Інтернаціональний союз" Харченко Олександру, який привітав усіх з Великим Днем Перемоги і закликав не забувати подвигу і слави цієї війни, щоб більш не повторювати помилки минулого. Крім того А.Харченко зазначив, що головною цінністю на землі є людина, людина незалежно від національної приналежності, віросповідання, кольору шкіри. Адже саме таких принципів і завдань дотримується очолювана ним організація національних меншин.


У підготовці та проведенні цього заходу брали активну участь представники національних діаспор України. Також в організації концерту брав участь азербайджанський культурний центр ім. Мусліма Магомаєва. Художнім керівником і режисером виступив народний артист України Гурбан Аббасов, його виконання знаменитого гімну «День перемоги» і завершило концертні виступи.

Ось так душевно і святково пройшли привітання з Днем Перемоги організовані "Інтернаціональним союзом", зі святом, який став невід'ємною частиною життя і історії кожного з нас.

Детально про діяльність МГО "Інтернаціональний союз" за посиланням www.interunion.org.ua


Матеріал підготовлено Дарією Лєжай

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні