пʼятниця, 14 червня 2013 р.

Вулична акція «Корупціонери летять на ЙУХ»


У понеділок, 17 червня ц.р. об 11.15 на майданчику біля арки Дружби народів (м. Київ, Європейська площа, за національною філармонією) організатори «Чемпіонату України по корупції – 2013» проведуть вуличну акцію «Корупціонери летять на ЙУХ».

У рамках акції будуть представлені деталі найбільш резонансних журналістських і громадських антикорупційних розслідувань, «героїв» яких публічно відправлять на «ЙУХ».

З цією метою громадські активісти запустять в небо повітряні кульки з фотокартками та корупційним «досьє» кожного з восьми лідерів 1-го етапу «Чемпіонату України по корупції – 2013» як символ того, що українці не сприймають корупціонерів і хочуть позбутися корупції в своїй країні.

Серед присутніх на акції громадян будуть поширюватися інформаційні матеріали з головними фактами про корупцію в Україні, «гарячі» антикорупційні телефонні лінії тощо.

За результатами акції, о 12.00 в медіа-холі ІА «RegioNews» (вул. Хрещатик, 10-Б) організатори «Чемпіонату України по корупції – 2013» проведуть прес-конференцію. Вони представлять підсумки 1-го етапу конкурсу та його лідерів, номінованих на отримання нагороди «Золотий Відкатиш». Під час заходу журналісти також отримають детальну інформацію про цілі, етапи та хід антикорупційного громадського проекту.

Нагадаємо, що з ініціативою проведення унікального для України конкурсу виступили громадські організації «Європейський вибір» і «Антикорупційна рада України».

Контакти для ЗМІ: 044-361-78-28, 097-55-05-123, 094-926-48-28.


Більше інформації можна дізнатися на веб-сторінці проекту

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні