вівторок, 13 серпня 2013 р.

13-18 травня 2014 року - Тиждень Людини. Всеукраїнська дискусія "Що ми можемо зробити разом для благополуччя дітей та жінок?"У травні ми зберемо наших партнерів і колег у різних містах для цієї важливої події, яку ми поєднаємо із ще більш важливою миттю -  Роком Людини 2013 в Україні, який ми започаткували на підтримку Європейського Року Громадян 2013. Разом із партнерами у великих та малих містах, селах і містечках ми  проведемо Тиждень Людини. 


Це час, коли кожен з учасників Мережі Людей Доброї Волі проекту зможе долучитися до організації своїх подій на місцевих Днях Європи. Дискусії, зустрічі, конкурси, квести - мають зібрати тисячі небайдужих по всій Україні.
Під час Тижня Людини (13-18 травня) ми презентуємо наші проекти та програми, конкурс до 10 річчя "10 років - 10 ідей: Україна стає Європою". Ми хочемо у дружній, святковій атмосфері поговорити із вами про місце жінок і дітей у нашому суспільстві, проблеми та перспективи їхньго становища.

Перебіг організації та висвітлення події відбуватиметься на порталі Року Людини 2013 - www.vsirivni.com.ua/2013 та на сайті програми ДЕМОКРАТІЯhttp://www.ukrainego.blogspot.com/

За додатковою інформацією зверніться до команди НГО "Європейський Вибір" чи  до виконавчого директора організації Кирила Животовського цією електронною адресою: k.zhyvotovskyy@ yahoo.com

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні