пʼятниця, 25 липня 2014 р.

Переможниця конкурсу «Моє місто сьогодні і яким я його бачу у 2016 році» від кампанії Сильніші разомТетяна Бочкарьова захоплюється і вивчає Швецію.

 Тому перемога у конкурсі, що гарантувала дівчині подорож до Стокгольма, стала для нею додатковою мотивацією. За словами Тетяни, ідея ролика народилася одразу; водночас обговорення деталей тривало до останньої секунди монтування відеороботи. 

«Я намагалася через історію однієї людини передати стан душi мiста сьогоднi. У цьому менi допомагала погода: крізь похмуре тривожне небо на вiдео пробивалися свiтлi променi надiï й добробуту», – зазначає переможниця. Говорячи про недалеке майбутнє рідного Миколаєва, Тетяна прагне бачити його насамперед «сімейним містом», а також містом, «де діти живуть у мирі, чистоті та безпеці». 

Наразі ж вона дякує Андрієві Зайцеві – людині, яка здобула друге місце на конкурсі, – за достойну конкуренцію та планує майбутню подорож. Вже у другій половині серпня Тетяна відвідає прекрасну та неповторну столицю Швеції – Стокгольм!

Відеоробота Тетяни: http://bit.ly/1p7JaMt


Джерело: https://www.facebook.com/StrongerTogetherUA

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні