вівторок, 22 липня 2014 р.

НАТАЛІЯ МАКСИМОВА: Українці активно інвестують в нерухомість Кіпру - готелі, ресторани, будинки, комплекси відпочинку

17 липня в проекті Я ЄВРОПА ми говорили  чому вигідно інвестувати у нерухомість в ЄС? Що зазвичай купують українці на Кіпрі? Які додаткові бонуси отримують власники нерухомості в ЄС окрім права на оформлення громадянства? Як зберегти свої гроші від інфляції та заробити мільйон на бізнесі в ЄС? Гость студії - Наталія Максимова,засновник Diplomat Homes Invest про інвестиції в нерухомість Європейського Союзу.


"Європа для мене це прозорі правила ведення бізнесу. Крім того, це гарантовані високі соціальні стандарти" - розказала про своє бачення Європи. 


"Законодавство ЄС побудовано таким чином, щоби стати громадянином Європи - ви маєте інвестувативід 2 до 5 млн. євро. Вид на проживання - це альтернатива. Зокрема, купуючи нерухомість на Кіпрі - такий інвестор і його сім"я можуть претендувати на таку можливість. Крім того, інвестиції в нерухомість в ЄС - це збереження капіталу. Інвестуючи в нерухомість за кордоном кожен такий наш клієнт отримує прибуток - маючи можливість отримувати заробіток від нерухомості. Від 7 до 10 відсотків євро річних можна отримувати на оренді" - розказала Наталія про інвестиції в нерухомість Кіпру.

Агенція «Diplomat Homes Invest» надає можливість вигідного інвестування в об'єкти житлової і комерційної нерухомості на Кіпрі. Розвинена мережа партнерств з провідними забудовниками Кіпру дозволяє надавати повний спектр послуг в галузі інвестування в нерухомість, гарантуючи надійність фінансових вкладень. Фахівці «Diplomat Homes Invest» допоможуть підібрати саме той об'єкт інвестування, який відповідає Вашим перевагам і очікуванням, а також нададуть фахову юридичну та фінансову консультацію.Більше читайте на www.dhi.com.ua
Телепроект Я ЄВРОПА - це серія телевізійних програм, кожна з яких спеціально підготовлена для окремої глядацької аудиторії. Всього цього літа вийде 12 телепрограм для журналістів, студентів, вчителів, юристів, менеджерів, власників бізнесу, лікарів, митців та художників, дипломатів, водіїв та державних службовців. Всі програми після офіційного ефіру будуть доступні для перегляду в архіві проекту на сайті ЄВРОПЕЙСЬКОГО ВИБОРУ та Кременчуцького Громадського.

Офіційний хаштег телепроекту#eu4ukr, використовуючи який ви зможете публікувати свої фото, новини та відео і вони будуть використані у прямому ефірі. Офіційний скайп телепроекту EU4UKR – за допомогою якого кожен охочий зможе вийти у прямий ефір.

Переглянути архів телепроекту Я ЄВРОПА та опис формату тут:
http://www.europeanchoice.info/ Зареєструйтесь на порталі ЄВРОПЕЙСЬКОГО ВИБОРУ за 10 секунд - і отримуйте безкоштовну розсилку ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КАЛЕНДАР з оглядом святкових подій у ЄС, безкоштовними подорожами, фестивалями та бізнес-подіями у ЄС раз в місяць на свій e-mail.

Подобаються проекти ЄВРОПЕЙСЬКОГО ВИБОРУ? Підтримайте наші проекти зараз: 5+ грн на MasterCard 5498180000451847

#eu4ukr
#DiplomatHomesInvest

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні