середа, 9 липня 2014 р.

Я ЄВРОПА: БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ЛИТВИ

Міністерство освіти і науки Литовської Республки повідомляє, що у 2014 році має намір надати підтримку щодо навчання за магістерською програмою для обдарованих громадян України. Громадяни України можуть претендувати на стипендію та компенсаційну виплату за вартість навчання. Розмір стипендії дорівнює десяти базовим соціальним виплатам, тобто 1300 литів (376 євро) щомісяця. Стипендія виплачується протягом усього періоду навчання (включаючи період канікул). 

Громадяни України, які поступають або вже навчаються у магістратурі постійної форми навчання вищого навчального закладу Литви, до 15 липня 2014 року мають надати до Міністерства освіти і науки Литовської Республіки такі документи: - копію документу, що посвідчує особу, - нотаріально завірену копію документу (диплом із додатками), що підтверджує вищу університетську освіту з перекладом на литовську, англійську або російську мову, - нотаріально завірену копію документу, що підтверджує рівень знання мови, на якій буде відбуватись навчання у Литві, з перекладом на литовську, англійську або російську мову, - нотаріально завірену копію документу або документів, що підтверджують успіхи у науковій (мистецькій) діяльності з перекладом на литовську, англійську або російську мову; - мотиваційний лист литовською, англійською або російською мовою; - рекомендацію (рекомендації) литовською, англійською або російською мовою; - копію підтвердження від вищого навчального закладу Литви, що особа прийнята до магістратури постійної форми навчання; - контактні відомості. 

Якщо громадянин України вже закінчив навчання за бакалаврською програмою, однак, ще не отримав документ, який би це засвідчив (диплом із додатками), він може надати довідку від вищого навчального закладу України, у якій вказується про факт завершення відповідного навчання, здані предмети і модулі, їх обсяг за кредитами ті оцінка,також оцінка заключного іспиту або тема та оцінка заключної роботи, з перекладом на литовську, англійську або російську мову. 

Більше інформації знайдете на інтернет-сторінці: http://www.smpf.lt/master_degree_studies_ru 

У разі виникнення питань просимо звертатись до Головного спеціаліста Відділу академічної мобільності Департаменту навчання, науки і технологій Міністерства освіти і науки Литовської Республіки Йоланти Навіцкайтє, тел. +370 5 2191128, ел пошта: jolanta.navickaite@smm.lt

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні