середа, 16 липня 2014 р.

Наталія Максимова, власник Diplomat Homes Invest про інвестиції в нерухомість Європейського Союзу

Дивіться завтра телепроект Я ЄВРОПА, щоби дізнатися чому вигідно інвестувати у нерухомість в ЄС? Що зазвичай купують українці на Кіпрі? Які додаткові бонуси отримують власники нерухомості в ЄС окрім права на оформлення громадянства? Як зберегти свої гроші від інфляції та заробити мільйон на бізнесі в ЄС?Завтра, 17 липня Наталія Максимова LIVE на www.europeanchoice.info о 13:40

Агентство «Diplomat Homes Invest» надає можливість вигідного інвестування в об'єкти житлової і комерційної нерухомості на Кіпрі. Розвинена мережа партнерств з провідними забудовниками Кіпру дозволяє надавати повний спектр послуг в галузі інвестування в нерухомість, гарантуючи надійність фінансових вкладень. Фахівці «Diplomat Homes Invest» допоможуть підібрати саме той об'єкт інвестування, який відповідає Вашим перевагам і очікуванням, а також нададуть фахову юридичну та фінансову консультацію.Більше читайте на www.dhi.com.ua

Телепроект Я ЄВРОПА - це серія телевізійних програм, кожна з яких спеціально підготовлена для окремої глядацької аудиторії. Всього цього літа вийде 12 телепрограм для журналістів, студентів, вчителів, юристів, менеджерів, власників бізнесу, лікарів, митців та художників, дипломатів, водіїв та державних службовців. Всі програми після офіційного ефіру будуть доступні для перегляду в архіві проекту на сайті ЄВРОПЕЙСЬКОГО ВИБОРУ та Кременчуцького Громадського.

Офіційний хаштег телепроекту#eu4ukr, використовуючи який ви зможете публікувати свої фото, новини та відео і вони будуть використані у прямому ефірі. Офіційний скайп телепроекту EU4UKR – за допомогою якого кожен охочий зможе вийти у прямий ефір.

Переглянути архів телепроекту Я ЄВРОПА та опис формату тут:
http://www.europeanchoice.info/ Зареєструйтесь на порталі ЄВРОПЕЙСЬКОГО ВИБОРУ за 10 секунд - і отримуйте безкоштовну розсилку ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КАЛЕНДАР з оглядом святкових подій у ЄС, безкоштовними подорожами, фестивалями та бізнес-подіями у ЄС раз в місяць на свій e-mail.

Подобаються проекти ЄВРОПЕЙСЬКОГО ВИБОРУ? Підтримайте наші проекти зараз: 5+ грн на MasterCard 5498180000451847

#eu4ukr
#DiplomatHomesInvest
#яєвропа

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні