середа, 9 грудня 2015 р.

В унікальних подорожах ми відвідуємо європейські культурні, молодіжні, спортивні та зелені столиці, парламенти та уряди, зустрічаємося з європейцями та знайомимося з найкращими музеями, підприємствами, інформаційними центрами ЄС, фестивалями, клубами та національними святкуваннями.

\

Громадська організація ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР разом із партнерами в Україні та Європейському Союзі розпочинає підготовку до міжнародних проектах у Литві, Латвії, Чехії, Австрії, Швеції, Німеччині, Нідерландах, Болгарії, Польщі, Греції, Бельгії, Франції та Німеччині. 

У 2020 році розпочнеться річний проект "Український євротур" з нагоди Року Європи в Україні 2020. 

Концепція: в унікальних подорожах ми вивчаємо європейські культурні, молодіжні, спортивні та зелені столиці, парламенти та уряди, зустрічаємося з європейцями та знайомимося з найкращими музеями, підприємствами, інформаційними центрами ЄС, фестивалями, клубами та національними святкуваннями.
Український євротур” – це міжнародний молодіжний некомерційний проект, який складається із серії цікавих навчальних подорожей до країн ЄС, що проводяться у форматі євротурів. Програма проекту відбувається українською та англійською мовою, можуть також проводитись спеціалізовані сесії іншими мовами (німецькою, французькою, польською, словацькою, литовською, шведською). 

Програма розрахована на участь школярів, студентів, журналістів, державних службовців, митців, спортсменів, артистів та митців, музикантів, юристів та менеджерів та простих українців.
Проект “Український євротур” є складовою національної інформаційної кампанії Рік Європи в Україні 2020. Ми мріємо до 2020 року відвідати всі країни-члени Ради Європи і встановити національний рекорд – “найбільша кількість міст світу в одному проекті”. Знайомство і вивчення шляху європейських країн на шляху до незалежності і свободи – зворотня сторона проекту.
Програма кожного проекту завжди різноманітна та насичена. Всі заняття є інтерактивними та передбачають безпосередню участь кожного у процесі. Таким чином долається мовний бар’єр, учасники вчаться спілкуватись та засвоюють максимальний об’єм знань та навичок. Крім практичних зустрічей та відвідань парламентів та урядів країн ЄС, зустрічей в університетах та адміністраціях європейських міст. – екскурсії, зустрічі із європейськими політиками, відвідання європейських телеканалів та газет.
Проект "Український євротур" це можливість для українців закликати світ та Європу до підтримки України, взяти участь у патріотичних акціях у ЄС, відвідати парламенти країн ЄС та їх уряди, продовжити навчання у одній з країн ЄС, знайти нових друзів або своє кохання, започаткувати спільні проекти з європейцями, вільно знайомитися та спілкуватися з європейцями. Також це гарний шанс знайти партнерів для свого бізнесу в Україні, розпочати власний бізнес у ЄС, розширити дружні та ділові контакти в Україні, відвідувати країни Європейського Союзу у майбутньому, випробувати свою іноземну мову в живому спілкуванні.
Участь у проекті є унікальною можливістю:
 • Найкращі напрямки у Європі. Ми співпрацюємо з бельгійською організацією European Best Destinations і пропонуємо Вам перлини Європи в кожному турі.
 • Головування країн в Європейському Союзі. Кожні 6 місяців країни Європейського Союзу змінюють одне одну у головуванні в ЄС.
 • Національні свята та урочистості. Ми формуємо програму подорожі так, щоби ви мали можливість побачити унікальні події, що бувають один раз на рік
 • Унікальна програма перебування у ЄС. Комфортабельні готелі, група в 25-30 учасників, вільний час подожі. та привітливі партнери у ЄС створять відмінний настрій.
 • Підтримка та спільні проекти в Україні. Випускники проекту стануть членами Європейської Команди, що організовує проект Рік Європи в Україні 2020.
Крім того ви знайдете відповіді на питання, щодо функціювання Європейського Союзу, а саме: розширення Європейського Союзу, правова система Європейського Союзу, діяльність Європейської комісії, болонський процес, соціально-економічне становище країн-членів Європейського Союзу, військова політика, НАТО, програми підтримки освіти, науки молодіжних проектів в Європейському Союзі, євро, працевлаштування, трудові відносини в Європейському Союзі.
Взявши участь в УКРАЇНСЬКОМУ ЄВРОТУРІ ви зможете:
 1. Вільно знайомитися та спілкуватися з європейцями. Кожна подорож це нові контакти та знайомства. Це прекрасна можливість випробувати свою мову та комунікабельність.
 2. Започаткувати спільні проекти з партнерами у ЄС. Відвідуючи Посольства України у країні перебування, зустрічаючись з представниками діаспори – ви можете знайти нові ідеї для проектів.
 3. Підтримати європейську інтеграцію України. Політики говорять що нам потрібно популяризувати Україну у світі, але нічого для цього не роблять. Наш проект – це конкретний внесок у євроінтеграцію.
 4. Отримати першу шенгенську візу і відвідати Європу. Щоби подорожувати Європейським Союзом – вам потрібна шенгенська віза. Ми організовуємо разом із посольствами-друзями відкриття віз для учасників.
 5. Продовжити навчання у одній з країн ЄС. Все більше і більше європейськихпроектів, університетів та програм відкривають можливості для навчання Українців. Ми знайомимося із ними у ЄС.
 6. Розпочати власний бізнес з Європою. Дізнавшись з перших рук інформацію про європейський ринок, нові ідеї – ви можете планувати свою співпрацю з партнерами у Європейському Союзі.
Організатор проекту, громадська організація “Європейський вибір”, з 1996 року професійно займається європейською інтеграцією України. Ми організовуємо візити до країн Європейського Союзу, програми навчання кращому європейському досвіду в Україні та ЄС, розповідаємо у ЗМІ про ЄС, представляємо проєвропейські проекти, що допоможуть Україні стати повноправним членом Європейського Союзу у 2030 році. Ми є партнером Європейського Року Розвитку 2015. З 2010 року ми організували та провели більше 20 подорожей для 1000+ учасників.
Реєстрація на вказані проекти триває до 1 лютого 2019 року.
ВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР - це неурядова громадська організація, що сприяє європейській інтеграції України через залучення міст, компаній та людей до участі у проектах Європейського Союзу. У 2015-2020 роках організація працює над проектом Рік Європи в Україні 2020.  

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні