понеділок, 7 березня 2016 р.

Україна набуде членства у ЄС в 2030 році - Кирил Животовський, координатор Року Європи в Україні 2020

6 березня на запрошення телеканалу +NewsOne виконавчий директор ЄВРОПЕЙСЬКОГО ВИБОРУ Кирил Животовський прокоментував останні новини у сфері європейської інтеграції.

Ведучий прямого ефіру Сергій Чернишов торкнувся кількох важливих тем цього тижня - "українського тижня у європарламенті" та "заяви голови європейської комісії Пана Юнкера про вступ України у ЄС в перспективі 20-25 років"."Україна увійде в європейську родину. Це моя відповідь на Ваше опитування. Незважаючи на всі заяви - курс на вступ до ЄС та НАТО встановлений законом, і тому всі державні службовці мають його виконувати. Дійсно, час грає не нашу користь, але більшості європейських країн, нашим сусідам, таким як Словаччина, Литва, Польща вистачило від 18 до 12 років щоби провести зміни в країні і стати частиною Європейського Союзу. Саме тому ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР акцентує увагу суспільства, що 2030 рік є реальною планкою для України" - зазначив виконавчий директор ЄВРОПЕЙСЬКОГО ВИБОРУ в прямому ефірі. 

Конаткти для ЗМІ: +380975505123

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР - це неурядова громадська організація, що сприяє європейській інтеграції України через залучення міст, компаній та людей до участі у проектах Європейського Союзу. У 2015-2020 роках організація працює над проектом Рік Європи в Україні 2020. 

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні