Відкритий простір EU4UKR

EU4UKR запросить прихильників європейського вибору України відвідати у листопаді 2016 року Відкритий простір «Європейський Союз для України» (EU4UKR).

До участі у Відкритому просторі EU4UKR запрошені українські фонди та приватні благодійники, програми міжнародної технічної допомоги в Україні, представники урядових уповноважених за реформи в Україні, представники культурних та гуманітарних  фондів та асоціацій, проекти Європейського Союзу в Україні та інші ініціативи у сфері соціальної відповідальності. 


Відкритий простір стане чудовою нагодою згадати про принципи та основоположні цінності, закладені у діяльності Європейського Союзу та Угоді про асоціацію між ЄС та Україною, а також порядку денного у відносинах між нашими країнами у ході підготовки до лютневого саміту у Брюсселі, після саміту і до Саміту Східного Партнерства у Вільнюсі, в листопаді 2013 року, а також після.  

Орієнтовна програма події:
14:30 - Початок реєстрації (Київ, Буслівська, 21)
15:00 - Відкриття заходу та вступні промови
15:20 - Секція А - Саміт Україна-ЄС: завдання та виклики для міжнародної технічної допомоги Україні за крок до підписання Асоціації з ЄС  
16:20 - неформальне спілкування учасників
16:50 - Секція B - 4 паралельні тематичні панелі, які оберуть учасники на початку події з 12 запропонованих
17:30 - Секція C - Заключне спільне зібрання та представлення короткого огляду ситуації у обраних темах модераторами та гостями
17:50 - Закриття заходу та неформальне спілкування

З часу набуття Україною незалежності основними донорами, передусім США, Канадою, ФРН, Нідерландами, Великобританією, Швецією, Швейцарією, Японією, Європейським Союзом, ООН, виділено понад 5 млрд. доларів США для реалізації проектів міжнародної технічної допомоги (МТД)*. 

Допомога, що надається донорами у рамках технічного та техніко-економічного співробітництва, сприяє дотриманню курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію, дає можливість залучити додаткові ресурси* для розв’язання стратегічних завдань розвитку, зменшити навантаження на державний бюджет, створити додаткові робочі місця.

Відкритий простір EU4UKR буде важливим зібранням в Україні у дні проведення саміту Україна-ЄС у Брюсселі і приверне увагу українських ЗМІ до поточних проектів* українських друзів Європи, учасників події.

Ключові теми до обговорення: 
  • Структура і зміст Угоди про асоціацію 
  • Інструменти для секторальної співпраці
  • Посилення прав споживачів 
  • Більше товарів за нижчими цінами  
  • Чистіше довкілля
  • Менше смертей на автошляхах  
  • Якісніша освіта
  • Держава і суспільство: e-відносини 
  • Спільні цінності: декларації та юридичні зобов’язання

З практичної точки зору, Відкритий простір дозволить розпочати будівництво довготривалого діалогу між бізнесом, урядом, громадськістю, ЗМІ та міжнародним товариством.  Також, учасники докладуть зусиль для обговорення сценаріїв інформаційного супроводу євро інтеграційних реформ.


За результатами відкритого простору буде підготовлено добірку e-презентацій та сайт проектів громадських організацій та приватних і міжнародних фондів, фінансовані за участі та\або сприяння держави і бізнесу у 2010-2020 роках.    

Представники 5 відібраних проектів будуть запрошені представити ідеї у програмі Відкритого простору EU4UKR. 

Особливо будуть підтримані:
- проекти жінок, або ідеї спрямовані на полегшення становища матерів та дітей;
- проекти, що передбачають заходи, які дублюють функції державних установ чи органів місцевого самоврядування;
- написання дисертаційних (докторських) досліджень і видання авторських монографій та публікацій;
- медичні проекти, зокрема проекти, що спрямовані на лікування та профілактику захворювань (у тому числі ВІЛ/СНІД);

- благодійні проекти та акції; 
- комерційні проекти або проекти з комерційним підґрунтям;
- проекти, більше ніж 30% бюджету яких складають гонорари та/або придбання обладнання.
 Інформаційні партнери:

Запити щодо акредитаціїї для ЗМІ на прес-конференцію учасників у Посольстві Литовської Республіку в Україні  приймає інформаційний партнер Відкритого простору EU4UKR – Інформаційна агенція RegioNews до 10 листопада, 16 години:  тел.: +38 044 278 80 80, електронна адреса: info@regionews.com.ua

Спеціалізований інформаційний партнер"Європейський Простір"
Деякі заявлені гості та учасники події:

Довідково для ЗМІ: 


 Посольство Литовської Республіки в Україні - з моменту відкриття у 1992 році  Посол та Співробітники посольства докладають важливих зусиль для популяризації Європи та україно-литовських відносин, зокрема через:  ВІКТОРИНУ ПРО ЛИТВУВЕЧОРИ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ, МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ ПОЕТІВ І ПЕРЕКЛАДАЧІВ «МАГНУС ДУКАТУС ПОЕСІЗ» У ЛУЦЬКУ, ДНІ БАЛТО-УКРАЇНСЬКОГО ДИЗАЙНУ 2012, ФОРУМ ІНВЕСТОРІВ КРАЇН БАЛТІЙСЬКОГО РЕГІОНУ, ЛИТОВСЬКО-УКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ДРУЖАТЬ ДІТИ НА ПЛАНЕТІ», ДНІ ЛИТОВСЬКОЇ ФОТОГРАФІЇ, ВЕЧОРИ ЛИТОВСЬКОЇ І УКРАЇНСЬКОЇ МУЗИКИ, ДИСКУСІЙ, ЩО ПРИСВЯЧЕНІ ЄВРОПЕЙСЬКОМУ РИНКУ.

Відкритий простір EU4UKR – це  важлива подія програми EU4UKR, яка адмініструється ЄВРОПЕЙСЬКИМ ВИБОРОМ  з 2009 року. Програма  організувала 121 подію у 2009-2012 роках на підтримку таких європейський кампаній та тижнів, як: European Year of Intercultural Dialogue 2008, European Year of Innovation 2009, European Year Combating Poverty 2010, European Year of Volunteering 2011, European Year of Active Aging 2012, European Year of Citizens 2013, Kremenchug Europe Days 2010, Kremenchug Europe Days 2011, EVAW 2009, EWAV 2010, EWAV 2011, Get Online Week 2011, EU Sustainable Energy Week 2012, UNITED Ukraine 2011, International Day of Democracy, European e-Skills Week 2012, World Water Day 2010, Green Office Week Ukraine, The European Day for Civil Justice 2009, Global Entrepreneurship Week 2011 (GEW), International Right to Know Day, Action Week Against Racism 2011, Refugee Day 2011, Day Against Fascism and Antisemitism 2011, Single Market Week 2012, European SME Week 2012
 
* - Міжнародна технічна допомога (МТД) – ресурси та послуги, що відповідно до міжнародних договорів України надаються донорами на безоплатній та безповоротній основі з метою підтримки України (постанова Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №153 „Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги”).

** - Міжнародна технічна допомога може залучатись у вигляді:

1)    будь-якого майна, необхідного для забезпечення виконання завдань проектів (програм), яке ввозиться або набувається в Україні;
2)    робіт і послуг;
3)    прав інтелектуальної власності;
4)    фінансових ресурсів (грантів) у національній чи іноземній валюті;
5)    інших ресурсів, не заборонених законодавством, у тому числі стипендій.


Відкритий простір EU4UKR -  це площадка для спілкування друзів Європи в Україні
 
*** - Учасники зібрання будуть обговорювати діяльність та сценарії розвитку політики для таких цілей: 
2.       Напрямку Культура
3.       Напрямку Бізнес
4.       Напрямку Європа

**** - В Україні реалізуються проекти технічної допомоги у наступних сферах:

•    безпека кордонів;
•    поглиблення демократичних перетворень, 

•    формування інститутів громадянського суспільства;
•    підвищення рівня екології забруднених регіонів;
•    ядерна та радіаційна безпека;
•    фінансовий сектор;
•    освіта і наука;
•    агропромисловість;
•    промислове виробництво;
•    законотворча сфера;
•    діяльність ЗМІ;
•    охорона здоров'я;
•    енергетичний сектор;
•    транспортна галузь.  Kyiv, 2013. Громадська  організація «Європейський вибір»Подія стане черговим заходом, спрямованим на поширення голосу українського бізнесу щодо перспектив відносин Україна-ЄС. На фото: Конференція "Кременчук на шляху до Європи 2011"
організована програмою EU4UKR з нагоди Днів Європи в Україні 2011.

Офіційна сторінка – www.e-ukraine.blogspot.com
Програма ЄВРОПА – http://eu4ukr.blogspot.com/
Програма КУЛЬТУРА – http://kvak-club.blogspot.com/
Програма БІЗНЕС - http://businessintelligenceukraine.blogspot.com/
Програма ДЕМОКРАТІЯ – http://ukrainego.blogspot.com/

ПРО АСОЦІАЦІЮ УКРАЇНА-ЄС:


Дізнайтеся більше про програми Європейського Союзу для України: 

Немає коментарів:

Я ЄВРОПА - телепроект про людей, які творять Європу в Україні